بعضی رسانه ها و افراد قلم به دست گویا این پالس به ذهن های…شان نمیرسد که دیگر انتخابات تمام شده است.     گـنــدم خـبــر: هنوز هم بغض آلود قلم میزنند و تصویر منتشر می کنند، بس است؛ دیگر قدری هم به فکر رکود و مشکلات شهر و منطقه خویش باشید.   بس است؛ دیگر […]

بعضی رسانه ها و افراد قلم به دست گویا این پالس به ذهن های…شان نمیرسد که دیگر انتخابات تمام شده است.

 

 

گـنــدم خـبــر: هنوز هم بغض آلود قلم میزنند و تصویر منتشر می کنند، بس است؛ دیگر قدری هم به فکر رکود و مشکلات شهر و منطقه خویش باشید.

 

بس است؛ دیگر خوش رقصی برای اربابان ، اصلاح طلب هایی که یک شب تغییر رویه و عقیده داده اند، و خانوادگی چون زالو برپیکره ادارات چسبیده اند و به هرطریق خون آنان را با عناوین مختلف می مَکند.

 

یک روز نماینده ای مینویسد و گلایه از رای پایین مردم سیستان به رئیس جمهور هم حزبی اش، و روزی دیگر رسانه ای تصاویر تبلیغاتی چسبانیده شده کاندیدایی بر دیوار شهر . . .

 

شما که به حمدالله در سطح کشوری پیروز انتخابات گردیده اید دلیل این اتمام حجت ها و خط و نشان کشیدن ها برای مردم مظلوم و دردمند سیستان دیگر چیست؟؟؟

 

حتما نگران وجهه تان هستید که در بین اصلاح طلب های باقی شهرها و شهرستان ها به خاطر ناتوانی در کسب حداکثری آرای مردم از دست داده اید !!!؟؟؟

 

می خواهید انتشار این تصاویر و سخنان پوچ و بیهوده آلامی بر درد دلتان باشد شاید قدری آرام بگیرید .

 

به قول محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق که می گفت: به بعضی ها باید گفت آب را آن جایی بریزید که میسوزد.

 

حال شما هم اگر سوزش از شکست در سیستان را دارید جای این اقدامات پوچ آب را آنجا که میسوزد بریزید تا قدری آرام بگیرید.

 

به جای وقت گذرانی به این موضوع بپردازید که چرا مردم سیستان گلایه مند بوده و رای اعتماد به دولت روی کار ندادند؟؟؟

 

اگر مردم این منطقه هم برای تیم دولتی مهم می باشند تلاش کنند تا دل آنان را بدست آورند.

 

هرچند در این چند روز گذشته با توجه به گرمای شدید که استان را در برگرفته بود هیچ اقدامی از سوی دولت برای کمک رسانی حتی به همان مناطقی به آنان رای بالا داده بودند نیز انجام نشد، تا جایی که صدای اعتراض نمایندگان استان در مجلس را درآورد.

 

علیم یارمحمدی نماینده اصلاح طلب زاهدان میگوید: دولت زمانی که رای میخواهد یادما می افتد.

 

دوستان، برادران و خواهران عزیز رسانه ای فعالان سیاسی و اجتماعی، سیستان دارد نفس های پایانی خویش را میکشد دست از سیاسی کاری و منفعت طلبی های شخصی و خانوادگی برداید و یک یَد واحده گردید برای برون رفت از این رکودی که دامن گیر منطقه گردیده است.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاه
سیدمحمدکاظم حسینی طباطبائی
۸رمضان المبارک ۱۴۳۸قمری

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه