تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

نوسان شدید برق در ساعات اوج مصرف در شهرعلی اکبر + پاسخ رئیس اداره برق زابل

  • کد خبر : 42666
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
نوسان شدید برق در ساعات اوج مصرف در شهرعلی اکبر + پاسخ رئیس اداره برق زابل

شهروندان شهر علی اکبر ساکن در بلوار امام خمینی(ره) خیابان یگانه مدت چند سال است با نوسان شدید برق در ساعات اوج مصرف رو به رو هستند.   به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، این شهروند در درد دل ارسالی به خبرنگار گندم خبر گفت: ما اهالی شهر علی اکبر ساکن در بلوار امام خمینی(ره) خیابان […]

شهروندان شهر علی اکبر ساکن در بلوار امام خمینی(ره) خیابان یگانه مدت چند سال است با نوسان شدید برق در ساعات اوج مصرف رو به رو هستند.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، این شهروند در درد دل ارسالی به خبرنگار گندم خبر گفت: ما اهالی شهر علی اکبر ساکن در بلوار امام خمینی(ره) خیابان یگانه مدت چند سال است که با نوسان شدید برق در ساعات اوج مصرف برق رو به رو هستیم.

 

وی گفت: به دلیل اینکه منطقه ما دارای ۱۰۰ خانوار جمعیت می باشد و تنها یک ترانس برق دارد و نیازمند یک ترانس دیگر برای پایداری برق و جلوگیری از نوسان شدید برق است.

 

وی اظهار داشت: در سال گذشته بر اثر همین نوسانات برق تعدادی از وسایل برقی مردم منطقه دچار سوختگی شد ولی باز هم اقدام موثری انجام نگرفت و تا زمانی که یک ترانس دیگر برای این محل در نظر گرفته نشود مشکل حل شدنی نیست.

 

برای پیگیری موضوع را به اطلاع ریاست اداره برق شهرستان زابل رساندیم.

عوض زاده در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر در رابطه با نوسان شدید برق در شهرعلی اکبر اظهار داشت: موضوع مطرح شده بررسی فنی خواهد شد و اصلاح کامل شبکه برق شهر علی اکبر در برنامه پیشنهادی دارای الویت سالجاری اداره برق قرار دارد.

 

رئیس اداره برق شهرستان زابل گفت: این شهروند محترم به اداره برق مراجعه و درخواست و آدرس دقیق محل را اعلام نمایند تا کارشناسان این امور موضوع را از نزدیک بررسی و رفع مشکل نمایند.

 

وی در پایان گفت: اگر شهروندان به اداره برق درخواست خود را ارائه نمایند قطعا در کوتاهترین زمان بررسی و اقدام خواهد شد، شکر خدا وضعیت شبکه‌های توزیع برق ما مطلوب است کما اینکه طی چند روز گذشته شاهد گرمای طاقت فرسا و کم سابقه بودیم و یکی از عواملی که موجب رفاه و آسایش شهروندان عزیز را در شرایط سخت فراهم نموده پایداری و استمرار شبکه برق است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42666

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. آقا ما تو شهر زابل نوسان داریم کارشناسان بقول آقای رئیس آمدند و فقط جای سیم ها را روی تیر برق عوض کردند و رفتند ولی کماکان مشکل باقی است و هیچ کس پاسخگو نیست توصیه من به دوست عزیزمان این است که وقت با ارزش خود را با سر و کله زدن با مسئولین اداره برق هدر نداده و ترانش افزاینده برق با قیمت ۲ میلیون تمام خریداری نمایند