مردم ساکن در برخی از مناطق روستایی با ارسال گلایه ای به رسانه گندم خبر از افت فشار، قطع و ضعیف بودن آب شرب در تعدادی از روستاهای شمال استان خبر دادند.   به گزارش  گـنــدم خـبــر: برای پیگیری مشکل افت فشار آب شرب در مناطق روستایی سیستان، به سراغ مدیر روابط عمومی شرکت آب و […]

مردم ساکن در برخی از مناطق روستایی با ارسال گلایه ای به رسانه گندم خبر از افت فشار، قطع و ضعیف بودن آب شرب در تعدادی از روستاهای شمال استان خبر دادند.

 

به گزارش  گـنــدم خـبــر: برای پیگیری مشکل افت فشار آب شرب در مناطق روستایی سیستان، به سراغ مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان رفتیم.

 

حسین علی درویش زاده در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر در خصوص افت فشار در شبکه آب شرب روستاهای سیستان اظهار داشت: به دلیل ایجاد مشکل در تابلوی برق ایستگاه پمپاژ آبفای شهری در آبگیر چاه نیمه شماره یک که مقداری از آب شبکه توزیع روستاهای را تامین می کند و عدم پمپاز آب از این ایستگاه باعث شده است تا متاسفانه افت فشارشدیدی در شبکه آب شرب روستایی منطقه سیستان ایجاد گردد.

 

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان

افزود؛ این امر توسط کارکنان پرتلاش آبفای شهری و روستایی پیگیری و مجددا پمپاژ آب از این ایستگاه از سرگرفته شده است.

 

درویش زاده در پایان با توجه به بالارفتن دمای هوا در استان از مردم درخواست کرد: در مصرف آب صرفه جویی نموده و از استفاده آب شرب لوله کشی جهت مصارف غیر شرب در حد امکان خوداری گردد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه