تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

فلسفه وجود شما خدمت و نوکری برای مردم است، شما اگر حقوق می گیرید برای نوکری مردم حقوق می گیرید

 • کد خبر : 42637
 • ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
فلسفه وجود شما خدمت و نوکری برای مردم است، شما اگر حقوق می گیرید برای نوکری مردم حقوق می گیرید

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ شهرستان زابل در مصلی المهدی (عج) به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه معزز شهرستان برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: ملت غیور ایران اسلامی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت درخشیدند و این حضور بیش از ۷۲ درصدی ضربه سنگینی […]

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ شهرستان زابل در مصلی المهدی (عج) به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه معزز شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: ملت غیور ایران اسلامی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت درخشیدند و این حضور بیش از ۷۲ درصدی ضربه سنگینی به استکبار جهانی بود ؛ پیروز انتخابات ملت غیور ایران اسلامی هستند با مدیریت حکیمانه رهبر حکیم و فرزانه ما که حتی دشمنان نظام اذعان کردند پیروز واقعی رهبر ایران بود که با نوع مدیریتش حتی مخالفیش را هم پای صندوق ها آورد .

 

وی گفت: این حضور حداکثری ، اینگونه حضوری که در جهان بی نظیر هست ، این یعنی سند اعتماد ملت به نظام ، یعنی عزم و ارداه برای فردایی بهتر ، یعنی نشاط ، خسته نشدن ، مقاومت و ایستادگی؛ تشکر از همه ملت غیور ایران اسلامی بخاطر خلق این حماسه بزرگ و تشکر از کاندیدهای عزیز که با حضورشان انتخابات را گرمتر کردند .

 

وی افزود: تشکر از عزیزانی که کاندیدای مورد نظرشان رای نیاورد ، با وجود بعضی تخلفات و بی انصافی ها که شورای نگهبان اعلام کردند ، که چشم گیر هم بوده این تخلفات ، با وجود اینگونه رفتارها ، قانون را تمکین کردند ، به نظر شورای نگهبان احترام گذاشتند و اعتراضات خودشان را از مجاری قانونی پیگیری نمودند و بهانه دست دشمن نداند .

 

کیخا گفت: باید تمهیداتی انجام شود که دیگر شاهد اینگونه رفتارها نباشیم ؛ ما گله مند هستیم از مسئولینی که مسئول اجرای انتخابات بودند و مسئول ستاد کاندید مورد نظرشان شده بودند .

 

وی اظهار داشت: درخواست ما از رئیس جمهور محترم این است که به درد مردم رسیدگـی شود ، وعده های انتخاباتی تان را فراموش نکیند چراکه همه ثبت شده و مردم منتظر اقدام و عمل هستند ؛ شما رئیس جمهور همه مردم ایران هستید ، در خدمت رسانی و در عمل هم باید این را نشان بدهید و به اثبات برسانید .

 

وی گفت: ما برای خدا و استحکام نظام اسلامی ، برای مجد و عظمت انقلاب در کنار همه مسئولین عزیز هستیم ، به هنگام کار تشکر می کنیم و در عین تشکر مطالبه گر هستیم ، درخواست همه مردم این است که ، دولت دوازدهم با همان انرژی که یکماه مانده به انتخابات ۲۹ اردیبهشت از خود همت و انرژی به خرج داده همان همت و انرژی را نشان دهد و در طول این ۴ سال به مردم خدمت کنید .

 

خطیب نماز جمعه زابل گفت؛ استاندار محترم ، رأی مردم منطقه سیستان برای دولت و شما که نماینده ارشد دولت در استان هستید معنی خاصی داشت ، رأی به منتقد دولت ، یعنی کارنامه شما کارنامه خوبی در منطقه سیستان نبوده ؛ یک مسئول دلسوز بجای تصفیه حساب اقداماتی در پی رفاه مردم و رفع مشکلات و بدست آوردن دلِ مردم انجام میدهد که قطعاً شما اینگونه هستید و همین کار را انجام میدهید چرا که برای خدمت به مومنین آمده اید .

 

وی در ادامه گفت؛ فلسفه وجودی شما خدمت و نوکـری برای مردم است ، شما اگر حقوق می گیرید برای نوکری مردم حقوق می گیرید ، و باید خدمت کنید و ما این را از شما مطالبه می کنیم و ضمن حمایت از شما در کنارتان حرکت می کنیم و کار ببینیم تشکر می کنیم و در کنار زبان تشکر زبان انتقاد ، اعتراض و مطالبه گری داریم .

 

وی افزود؛ پس مردم ، هامون و سیستان را دریابید ، مرز را درست مدیریت کنید ، برای تولید و اشتغال برنامه مدون داشته باشید ، سهمی از درآمد ۲۰ میلیاردی ماهانه مرز را برای عمران شهرها و روستا ها منطقه اختصاص بدهید زیرا این ننگ است برای ما که ماهی ۲۰ میلیارد درآمد مرز باشد اما عزیزان ما در سازمان آتش نشانی ، کارگر و کارمند شهرداری و رانندگان اتوبوس رانی چند ماهی حقوق نگرفته باشند ، خزانه کشور ماهی ۲۰ میلیارد نصیب آن بشود و مردمی که حضورشان در سیستان پدافند غیرعامل و مشت محکمی در دهان استکبار جهانی است این مردم از حق اولیه شان محروم باشند و این اصلا درست نیست .

 

کیخا گفت: برنامه جدی برای آزاد راه زابل ـ زاهدان و جاده های مواصلاتی داشته باشید ، تجارت چمدانی را درست مدیریت کنید ، و شما ماندید و تکـرار مطالبه گریهای ما و ایندفعه با جدیتی بیشتر و انتظار بهتر برای اقدام و عمل .

 

وی افزود: برنامه جدی برای ورود ایران به بازار افغانستان و کشورهای دیگر از طریق افغانستان و مرز سیستان داشته باشید ، در راستای دپوی کالا در خود بازار سیستان ما از شما برنامه میخواهیم ، در مورد منطقه ویژه اقتصادی رامشار ما از شما در همین ماه های اولیه برنامه میخواهیم .

 

وی خاطر نشان کرد؛ از شما درخواست داریم که از مرحله شعار و گفتار درمانی عبور کنید و پا به عرصه اقدام و عمل بگذارید تا مردم خدمت شما را در بازار و بر سر سفره خودشان احساس کنند ، رفع رکود باید در جیب مردم مشاهده شود .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42637

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
 1. با سلام
  مطالبات به حق مردم سیستان است. اگر سیستان رشد نکرده در کنار دولت مسئولین منطقه سیستان نیز باید پاسخگو باشند . مدیران ادارات ما در ادارات خود مدیریت در محل می کنند.
  یعنی هیچ کاری به وزارت خانه های مربوط به خود ندارند. برنامه ای تنظیم نمیشود و خواسته ای مطالبه نمی شود. اگر شده آقایان مسئول ادارات عنوان کنند.
  دولت به عنوان حکومت مرکزی وظیفه اداره زیرمجموعه خود را به افراد سپرده است که از قضا همگی سیستانی و برادران خودمان هستند.
  هیچ بیگانه ای نیامده سیستان را خراب کند به جز خودمان.
  در راستای انجام وظیفه در اداراتمان چه کرده ایم؟ مشکلات را فقط به گردن نمایندگان و دولت نیندازیم.
  در منطقه باید مدیریت جامع داشته باشیم. آیا اینچنین است؟
  کدام دستگاه و اداره برنامه عملیاتی سالیانه و برنامه راهبردی میان مدت و یا بلند مدت دارد؟
  خواسته های منطقی که برگرفته از شرایط بومبی منطقه است با پیگیری و ممارست روسای ادارات منجر به تغییر خواهد شد.
  سیستان را هیچ کس به جز عدم مدیریت خودمان خراب نکرده است.