امام جمعه زابل

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ شهرستان زابل در مصلی المهدی (عج) به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه معزز شهرستان برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: ملت غیور ایران اسلامی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت درخشیدند و این حضور بیش از ۷۲ درصدی ضربه سنگینی […]

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ شهرستان زابل در مصلی المهدی (عج) به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه معزز شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: ملت غیور ایران اسلامی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت درخشیدند و این حضور بیش از ۷۲ درصدی ضربه سنگینی به استکبار جهانی بود ؛ پیروز انتخابات ملت غیور ایران اسلامی هستند با مدیریت حکیمانه رهبر حکیم و فرزانه ما که حتی دشمنان نظام اذعان کردند پیروز واقعی رهبر ایران بود که با نوع مدیریتش حتی مخالفیش را هم پای صندوق ها آورد .

 

وی گفت: این حضور حداکثری ، اینگونه حضوری که در جهان بی نظیر هست ، این یعنی سند اعتماد ملت به نظام ، یعنی عزم و ارداه برای فردایی بهتر ، یعنی نشاط ، خسته نشدن ، مقاومت و ایستادگی؛ تشکر از همه ملت غیور ایران اسلامی بخاطر خلق این حماسه بزرگ و تشکر از کاندیدهای عزیز که با حضورشان انتخابات را گرمتر کردند .

 

وی افزود: تشکر از عزیزانی که کاندیدای مورد نظرشان رای نیاورد ، با وجود بعضی تخلفات و بی انصافی ها که شورای نگهبان اعلام کردند ، که چشم گیر هم بوده این تخلفات ، با وجود اینگونه رفتارها ، قانون را تمکین کردند ، به نظر شورای نگهبان احترام گذاشتند و اعتراضات خودشان را از مجاری قانونی پیگیری نمودند و بهانه دست دشمن نداند .

 

کیخا گفت: باید تمهیداتی انجام شود که دیگر شاهد اینگونه رفتارها نباشیم ؛ ما گله مند هستیم از مسئولینی که مسئول اجرای انتخابات بودند و مسئول ستاد کاندید مورد نظرشان شده بودند .

 

وی اظهار داشت: درخواست ما از رئیس جمهور محترم این است که به درد مردم رسیدگـی شود ، وعده های انتخاباتی تان را فراموش نکیند چراکه همه ثبت شده و مردم منتظر اقدام و عمل هستند ؛ شما رئیس جمهور همه مردم ایران هستید ، در خدمت رسانی و در عمل هم باید این را نشان بدهید و به اثبات برسانید .

 

وی گفت: ما برای خدا و استحکام نظام اسلامی ، برای مجد و عظمت انقلاب در کنار همه مسئولین عزیز هستیم ، به هنگام کار تشکر می کنیم و در عین تشکر مطالبه گر هستیم ، درخواست همه مردم این است که ، دولت دوازدهم با همان انرژی که یکماه مانده به انتخابات ۲۹ اردیبهشت از خود همت و انرژی به خرج داده همان همت و انرژی را نشان دهد و در طول این ۴ سال به مردم خدمت کنید .

 

خطیب نماز جمعه زابل گفت؛ استاندار محترم ، رأی مردم منطقه سیستان برای دولت و شما که نماینده ارشد دولت در استان هستید معنی خاصی داشت ، رأی به منتقد دولت ، یعنی کارنامه شما کارنامه خوبی در منطقه سیستان نبوده ؛ یک مسئول دلسوز بجای تصفیه حساب اقداماتی در پی رفاه مردم و رفع مشکلات و بدست آوردن دلِ مردم انجام میدهد که قطعاً شما اینگونه هستید و همین کار را انجام میدهید چرا که برای خدمت به مومنین آمده اید .

 

وی در ادامه گفت؛ فلسفه وجودی شما خدمت و نوکـری برای مردم است ، شما اگر حقوق می گیرید برای نوکری مردم حقوق می گیرید ، و باید خدمت کنید و ما این را از شما مطالبه می کنیم و ضمن حمایت از شما در کنارتان حرکت می کنیم و کار ببینیم تشکر می کنیم و در کنار زبان تشکر زبان انتقاد ، اعتراض و مطالبه گری داریم .

 

وی افزود؛ پس مردم ، هامون و سیستان را دریابید ، مرز را درست مدیریت کنید ، برای تولید و اشتغال برنامه مدون داشته باشید ، سهمی از درآمد ۲۰ میلیاردی ماهانه مرز را برای عمران شهرها و روستا ها منطقه اختصاص بدهید زیرا این ننگ است برای ما که ماهی ۲۰ میلیارد درآمد مرز باشد اما عزیزان ما در سازمان آتش نشانی ، کارگر و کارمند شهرداری و رانندگان اتوبوس رانی چند ماهی حقوق نگرفته باشند ، خزانه کشور ماهی ۲۰ میلیارد نصیب آن بشود و مردمی که حضورشان در سیستان پدافند غیرعامل و مشت محکمی در دهان استکبار جهانی است این مردم از حق اولیه شان محروم باشند و این اصلا درست نیست .

 

کیخا گفت: برنامه جدی برای آزاد راه زابل ـ زاهدان و جاده های مواصلاتی داشته باشید ، تجارت چمدانی را درست مدیریت کنید ، و شما ماندید و تکـرار مطالبه گریهای ما و ایندفعه با جدیتی بیشتر و انتظار بهتر برای اقدام و عمل .

 

وی افزود: برنامه جدی برای ورود ایران به بازار افغانستان و کشورهای دیگر از طریق افغانستان و مرز سیستان داشته باشید ، در راستای دپوی کالا در خود بازار سیستان ما از شما برنامه میخواهیم ، در مورد منطقه ویژه اقتصادی رامشار ما از شما در همین ماه های اولیه برنامه میخواهیم .

 

وی خاطر نشان کرد؛ از شما درخواست داریم که از مرحله شعار و گفتار درمانی عبور کنید و پا به عرصه اقدام و عمل بگذارید تا مردم خدمت شما را در بازار و بر سر سفره خودشان احساس کنند ، رفع رکود باید در جیب مردم مشاهده شود .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه