تاریخ : پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023

رییس جمهوری بایدسرکاربیاید که غرب گرا نباشد و به دشمنان لبخند نزند

  • کد خبر : 42597
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
رییس جمهوری بایدسرکاربیاید که غرب گرا نباشد و به دشمنان لبخند نزند

گـنــدم خـبــر: خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حاج آقای پارسا برگزار شد.     حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با توجه به اغاز فصل برداشت گندم به بیان اهمیت و ضرورت پرداخت زکات اشاره کرد و گفت: ۱_ خداوند ۳۲ بار از […]

گـنــدم خـبــر: خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حاج آقای پارسا برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با توجه به اغاز فصل برداشت گندم به بیان اهمیت و ضرورت پرداخت زکات اشاره کرد و گفت: ۱_ خداوند ۳۲ بار از زکات همراه با برکت یاد کرده یعنی کسی که زکات بدهد همراه با برکت است ۲_ پیامبر کسی که زکات بدهد برایش دعا میکند، ۳_ زکات نشانه صداقت انسان در ایمان است. ۴_ موجب رشد فضایل انسانی می شود. ۵_ پیامبر تارکین زکات را از مسجد بیرون میکرد، ۶_ کسی که زکات ندهد امام زمان وقت ظهور با او می جنگد.

 

 

وی گفت: با توجه به ایات و روایت همه کسانی که مشمول زکات هستند ان را پرداخت کنند تا خداوند برکات خود را بر ما بفرستد.

 

 

امام جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به مسئله مهم انتخابات پرداخت و گفت: انتخابات مردم مردم سالاری و شایسته سالاری دینی هست و مردم ایران به جهانیان ثابت کردند که پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند و برنده انتخابات مردم عزیز و نظام اسلامی است و رییس جمهوری باید سرکار بیاید که غربگرا نباشد و به دشمنان لبخند نزند و معتقد به حمایت از تولید داخلی باشد و مطیع محض ولایت مطلقه فقیه و انقلابی باشد و مقاوم و بی اعتماد به دشمن باشد و کاندیداها و حامیان آنان به نتیجه انتخابات احترام بگذارند و ارامش و وحدت در جامعه را حفظ کنند و با گرامی داشت سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی روز ازاد سازی خرمشهر ، بیان کرد ،رزمندگان به همه ثابت کردند در مقابل سختی ها مقاومت کنیم تا به اهداف خود برسیم و توانستند ۱۹ هزار عراقی را اسیر کنند و امام وقتی فرمود خرمشهر را خدا ازاد کرد یعنی مدد غیبی و عنایت حضرت حق شامل حال انقلاب و نظام هست و باید قدر این نظام و ولایت را بدانیم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42597
  • دیدگاه‌ها برای رییس جمهوری بایدسرکاربیاید که غرب گرا نباشد و به دشمنان لبخند نزند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.