تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

مردم ناظر اصلی انتخابات هستند

  • کد خبر : 42593
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲
مردم ناظر اصلی انتخابات هستند

گـنــدم خـبــر: دادستان زابل عنوان کرد: مردم می توانند چشم بینای عوامل نظارتی انتخابات باشند.     محمد سرگزی در گفتگو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: در صورت مشاهده هر گونه تخلف انتخاباتی مردم شریف سیستان می توانند مورد مشاهده شده را با مامورین انتظامی حاضر در محل صندوق های رای گیری و یا […]

گـنــدم خـبــر: دادستان زابل عنوان کرد: مردم می توانند چشم بینای عوامل نظارتی انتخابات باشند.

 

 

محمد سرگزی در گفتگو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: در صورت مشاهده هر گونه تخلف انتخاباتی مردم شریف سیستان می توانند مورد مشاهده شده را با مامورین انتظامی حاضر در محل صندوق های رای گیری و یا با نیروهای اطلاعاتی در میان گذارند.

 

 

سرگزی مصادیق تخلفات انتخاباتی را اینگونه ذکر کرد: مصادیق جرایم انتخاباتی “در ماده ۳۳ قانون انتخابات ریاست جمهور برشمرده شده که از آن جمله خرید و فروش رای، تهدید، تطمیع در انتخابات، رای دادن با شناسنامه جعلی،‌ رای دادن با شناسنامه دیگری،‌ اخلال در امر انتخابات، تقلب در رای‌گیری و شمارش آراء، ایجاد رعب و وحشت برای رای دهندگان و بالاخره جابجایی، دخل و تصرف یا مصدوم کردن افراد انتخاباتی بدون مجوز قانونی است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42593

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. جناب آقای دکتر سرگزی عزیز. لطفا تخلفات صندوق اخذ آرای کرباسک را که محرز و مشخص است. بررسی کنید. اگر امکان دارد در روز باز شماری و باز گشایی صندوق کرباسک در فرمانداری زابل و بخشداری بنجار شما هم حضور داشته باشید و ببینید چند کد ملی مربوط به کرباسک است و چند کد ملی در سامانه ی آقایان ثبت شده و دو بار رای به نام ایشان نوشته شده.و دست خطهای یکسان را بررسی کنید که چگونه بعضی ها پنج دوره با حیله و نیرنگ رای میارند.در حالیکه هیچ مقبولیتی در نزد مردم ندارند.ضمنا بررسی کنید که چرا رییس سنی صندوق و پدر شهید شیخی زاده در لحظه ی شمارش آرا از محل اخراج شده. و از ساعت ۲ بعد از نیمه شب تا ۴ صبح صندوق آرای کرباسک کجا بوده که با ۲ ساعت تاخیر به بخشداری بنجار رسیده است؟ امیدوارم مسولین پاسخی قانع کننده به این سوالات مردم کرباسک بدهند.