پروژه «خرید رای» کارمندان استانداری سیستان وبلوچستان استارت خورد

  • کد خبر : 42555
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
پروژه «خرید رای» کارمندان استانداری سیستان وبلوچستان استارت خورد

دروغ گویی های متعدد رئیس جمهور، اثبات بی اثر بودن برجام در معیشت مردم، تندخوبی و بداخلاقی حسن روحانی در مناظرات اخیر، همه و همه موجب شد تا پروژه زشت «خرید رای» در اتاق فکر دولتی ها به تصویب برسد.     به گزارش گـنــدم خـبــر به نقل از زاهدان نیوز، پس از آنکه بی اخلاقی و بی […]

دروغ گویی های متعدد رئیس جمهور، اثبات بی اثر بودن برجام در معیشت مردم، تندخوبی و بداخلاقی حسن روحانی در مناظرات اخیر، همه و همه موجب شد تا پروژه زشت «خرید رای» در اتاق فکر دولتی ها به تصویب برسد.

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر به نقل از زاهدان نیوز، پس از آنکه بی اخلاقی و بی ادبی حسن روحانی و کاندیدای پوششی او در مناظرات بر همگان آشکار شد، نظر اکثریت قاطع مردم از این دولت برگشت و دیگر دل به امید و تدبیر آنها نداشتند و همین موضوع باعث شد تا دولتِ کاسبان که بازار را به خوبی می شناسند و به قولی بچه کف بازار هستند پروژه دیگری را رقم بزنند تا بتوانند همچنان مثل روال ۴ سال گذشته از اقتصاد کشور سواری گرفته به نفع خود بتازانند.

 

هنوز خبرنگاران رسانه های جمعی در استان سیستان وبلوچستان در شوک اقدام عجیب و غریب استانداری در نزدیکی انتخابات بودند که در حرکتی مشابه، کارمندان استانداری نیز دچار برق گرفتگی انتخاباتی شدند.

 

چندی قبل بود که روابط عمومی استانداری سیستان وبلوچستان در تماس تلفنی با اصحاب رسانه استان، آنها را صرفاً برای دریافت کارت هدیه به دفتر خود دعوت کرد. این اقدام در حالی رخ داد که خبرنگاران رسانه های جمعی استان به فراخور تاثیرگذاری شان در استان، چندین کارت هدیه را دریافت کردند که این کارت ها نیز مبالغ مختلفی  را شامل میشد.

 

کارت ها در حالی بدون هیچ مناسبتی به خبرنگاران داده شد که مدیران مسئول برخی رسانه ها از هدایا و مبالغ بیشتری برخوردار شدند.

 

اهالی رسانه در آن زمان شائبه انتخاباتی و تبلیغاتی بودن این کارت های هدیه را در ذهن خود می گذراندند اما قطعیتی در کار نبود و به همین دلیل این اقدام استانداری در سکوت کامل رسانه ای فرو رفت.

اما امروز(یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه) و تنها چند روز مانده به پایان قدرت طلبی دولت یازدهم و آغاز همه پرسی ملی برای انتخاب رئیس جمهور آینده، باز هم اقدام عجیب و غریب استاندار تکرار شد.

 

این بار دیگر بر همگان واضح و مبرهن شد که پس از اقدام برای خرید رای خبرنگاران رسانه های جمعی، پروژه خرید آرای کارمندان استانداری کلید خورده است.

در این حرکت تبلیغاتی، باز هم کارمندان دستگاه اجرایی عریض و طویل استانداری که تعدادشان هم کم نیست از لطف تبلیغاتی استاندار سیاسی استان بهره مند شدند و به هر نفر یک کارت هدیه با مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال اهدا شد که طبق اخبار واصله، زمزمه هایی به گوش می رسد که مدیران و مسئولان رده بالای دولتی نیز از مبالغ هنگفت دیگری بهره منده شده اند.

 

این اقدام از نظر بیشتر کارمندان استانداری صرفاً جنبه تبلیغاتی دارد که قصد دارند تا با این حرکات در روزهای پایانی دولت، باز هم نظر اکثریت مردم را جلب کنند. برخی از کارمندان استانداری به خبرنگار ما گفتند که چرا درست در زمانی که کارمندان برخی ادارات همچون اتوبوس رسانی، راه و شهرسازی، آتش نشانی و… از عدم دریافت حقوق های معوقه چندین ماهه خود در رنج و سختی هستند این مبالغ باید به کارمندان استانداری داده شود؟

 

آنها معتقدند که اگر استاندار قصد دارد تا لطفی به کارمندان بکند به جای خرید رای باید به فکر کسانی باشد که از حق و حقوق واقعی خود بی بهره هستند.

این اقدام همچنین می تواند در کمیته تخلفات انتخابات نیز بررسی شود و در صورت تایید سوء نیت و بهره برداری سیاسی از آن، عوامل پرداخت کننده و صادر کننده دستور این پرداخت برابر قانون مجازات شوند.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42555

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. سلام خداخیرتان بده که روشنگری می کنیدومبلغ دریافتی خودتان رونیزکه بعنوان هدیه دریافت کرده ایدرومنتشرکنید

  2. چقدر چرت و پرت مینویسی گندم خبر، خجالت داره، من به عنوان یک سیستانی عارم میشه که بگم تو اخبار منطقه سیستان رو پوشش میده، به جای سایت روزنامه چاپ کن حداقل بتونم باهاش شیشه های ماشینم رو بشورم، مستند حرف بزن، خجالت بکش