آقای رییس جمهور شهرهای موشکی و حضور مردم سایه شوم جنگ را از ایران برطرف کرد یا برجام نافرجام شما؟؟

  • کد خبر : 42531
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
آقای رییس جمهور شهرهای موشکی و حضور مردم سایه شوم جنگ را از ایران برطرف کرد یا برجام نافرجام شما؟؟

گـنــدم خـبــر: نماز پرصلابت عبادی سیاسی جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین پارسا برگزار شد.   حجت الاسلام پارسا در خطبه اول با تبریک سالروز میلاد امام زمان (عج) به رخدادها و اثار ظهور در حکومت امام زمان (ع) پرداخت و گفت: ۱_ آبادانی و عمران […]

گـنــدم خـبــر: نماز پرصلابت عبادی سیاسی جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین پارسا برگزار شد.

 

حجت الاسلام پارسا در خطبه اول با تبریک سالروز میلاد امام زمان (عج) به رخدادها و اثار ظهور در حکومت امام زمان (ع) پرداخت و گفت: ۱_ آبادانی و عمران و امنیت جهانی ۲_ بهداشت جهانی به طوری که بیماری و مریضی پیدا نخواهد شد ۳_ شکوفایی علم و دانش ۴_ بی نیازی مردم از نور خورشید ۵_ بی نیازی همگانی که فقیری در ان زمان پیدا نخواهد شد .۶_ آشتی فرا ملی ۷_ سالم سازی شهرها

 

خطیب جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به مناسبتها و مسائل روز پرداخت و گفت: ۱_ سالروز میلاد امام زمان و روز سربازان گمنام امام زمان و روز مستضعفین و ضرورت شناخت و معرفت بیشتر مردم نسبت به امام زمان . ۲_ سالروز فتوای تحریم تنباکو به وسیله ایت الله میرزای شیرازی که استعمار را زمین گیر کرد.

 

وی به سند خفت بار ۲۰۳۰ اشاره کرد و گفت: این قراداد توسط دولت امضا و ابلاغ شد .که بنابر فرمایشات حضرت آقا بیاناتی در محکوم کردن این سند بیان کرد . این سند و توهین به شعور و خیانت بزرگی به مردم است که بندهای سند هیچ سنخیت با اعتقادات ما ندارد و مایه شرم آوری هست که دولت مردان چنین سندی را تایید و امضا کردند و باید از محضر مردم عزیز عذر خواهی کنند.

 

وی گفت: بعضی از کاندیداها در مناظرات اسرار نظام را افشا کردند که با چنین افرادی دستگاههای نظارتی و اطلاعاتی به شدت برخورد کنند در هر مقام و مسئولیتی هستند .اقای رییس جمهور شهرهای موشکی و حضور مردم سایه شوم جنگ را از ایران برطرف کرد یا برجام نافرجام شما ؟؟؟؟؟؟

 

نوی گفت: آیا در شان رییس جمهور مستقر هست که از صدای یک خواننده فاسد و از سران فتنه به بهانه جمع آوری رای حمایت کند ؟؟؟شما که رقیب هراسی میکنید که فردی میخواهد رییس جمهور شود که ۳۸ سال کارش اعدام و زندان بوده خودتان آن زمان دبیر شورای عالی امنیت بودند ان زمان چیکار کردید ؟؟؟این موضع ها و بیانات آب در اسیاب دشمن ریختن هست و ارزش آن را ندارد که به خاطر دنیای خود دین خود را از بین ببرید .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42531
  • دیدگاه‌ها برای آقای رییس جمهور شهرهای موشکی و حضور مردم سایه شوم جنگ را از ایران برطرف کرد یا برجام نافرجام شما؟؟ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.