آقای رئیس دولت یازدهم چه خبره؟/آقایان بجای حل مشکلات مشغول امضای قراردادهایی بودن که دل کدخدا شاد و خوشحال شد نه دل خدا

  • کد خبر : 42525
  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
آقای رئیس دولت یازدهم چه خبره؟/آقایان بجای حل مشکلات مشغول امضای قراردادهایی بودن که دل کدخدا شاد و خوشحال شد نه دل خدا

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ شهرستان زابل به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در مصلی المهدی ( عج ) برگزار شد.     حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در خطبه دوم گفت: شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۶شعبان سالروز لغو کاپیتولاسیون در سال ۱۳۵۸ه.ش است که امام […]

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ شهرستان زابل به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در مصلی المهدی ( عج ) برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در خطبه دوم گفت: شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۶شعبان سالروز لغو کاپیتولاسیون در سال ۱۳۵۸ه.ش است که امام راحل عظیم الشان از آن به سند بردگی و سند وحشی بود ملت ایران در ۴ آبان ۱۳۴۳ یاد کردند ؛ بطور کل قراردادهایی که عزت و شرف ملت را پایمال کند در همه زمانها مورد اعتراض بوده و هستند .

 

 

وی گفت: لازمه در همین جا اشاره ایی داشته باشیم به بعضی از قراردادها که اخیراً بعد از برجام انجام شد ، خود برجام که اما و اگرهایی دارد که مُفصل گفته شده است ، برجام ما را یاد بدعهدی طرف مقابل و یاد این می اندازد که هنوز طرف مقابل که ظالم هم هست هیچ کاری انجام نداده، ما قلب رآکتور اراک بتن ریختیم ، قرار بود همه تحریم ها لغود شود نه مُغلق ، لغو که نشد هیچ ، اضافه هم شد .

 

 

وی اظهار داشت: قرارداد FATF هم یکی از آن قراردادهای عجیب و دور از عقل و تدبیر بود اما یکی از بدترین و مفتضح ترین قراردادها که حتی قرارداد ترکمن چای را هم رو سفید کرد ، سند ۲۰۳۰ است ؛ سند ۲۰۳۰ یونسکو در سال ۲۰۱۵ میلادی با عنوان پوشش سواد و افزایش کیفیت آموزش با ۱۷ هدف اصلی و ۱۶۹ هدف ویژه در سازمان ملل به تصویب رسید و کشورهای عضو مُلزم به رعایت بند ، بند آن شدند .

 

 

امام جمعه زابل گفت: در مُصوبه هیأت وزیران در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ آمده است که ، بمنظور هماهنگی و ارائه راهکار تحقق اهداف و تعهدات آموزشی ۲۰۳۰ همسو با اهداف و تعهدات برنامه اهداف توسعه پایدار ، کارگروه ملی آموزش ۲۰۳۰ با مسئولیت وزارت آموزش و پرورش بدون گسترش تشکیلات سازمانی تشکیل می شود .

 

 

وی گفت: مردم عزیز برای اینکه اجرای این سند نفوذ آموزشی را عملیاتی کنند در تیرماه ۱۳۹۳ با حضور بعضی چهره های اقتصاد سرمایه داری داخلی و خارجی در دانشگاه شریف و دومین همایش را به عنوان ” کنفرانس توسعه عدالت آموزشی ” با حضور برخی مسئولان اجرایی کشور برگزار کردند ، آن هم بدون اطلاع رسانی قبلی و بدون حضور نهادهای تصمیم گیر سیاست گذار و قانون گذار ، مثل شورای عالی انقلاب فرهنگی و چهره های علمی و خبرنگاران این سند رونمایی شد .

 

 

وی افزود: طبق قانون اساسی باید به اطلاع مجلس می رسید که نرسید ، مردم و مجلس نامحرم بودند اما بعضی سرمایه داران داخلی و خارجی نه ، دور از نگاه نهادهای قانونی تعهدات بین المللی دادند که رهبر انقلاب اسلامی کله مند شدند .

 

 

کیخا گفت: ملت عزیز طبق سند ۲۰۳۰ هر نوع تربیت دینی و الهی خلاف حقوق بشر است و طبق این سند خفت بار خانواده یعنی دو مرد با هم ، دو زن با هم ؛ این یعنی امضا کردند قانون همجنس بازی که الان در اروپا سند ازدواج می گیرند و طبق این قانون در تمام مقاطع تحصیلی حتی مهد کودک باید علنی مسائل جنسی آموزش داده شود و این یعنی فساد جنسی را خود آموزش و پرورش با دست خودش از مهد کودک شروع کند .

 

 

خطیب نماز جمعه زابل گفت: آقای رئیس دولت یازدهم چه خبره ؟ در زمانی اهم مشکلات کشور ، مشکل اقتصادی است ، سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بود به جای شنیدن درد مردم ، سند ۲۰۳۰ را امضا می کنید ؟

 

 

وی گفت: حالا می دانیم که هر چه ما داد می زدیم که آقا ، مرز را درست مدیریت کنید ، آقا درآمد مرز را صرف خود سیستان کنید ، بزرگ راه زاهدان ـ زابل را بفکر باشید ، هامون را دریابید ، منطقه آزاد و دیگر مشکلات … حالا می فهمیم که چرا گوش شنوایی پیدا نمی شد ، آقایان مشغول امضای قراردادهایی بودن که دل کدخدا شاد و خوشحال شد نه دل خدا

 

 

وی گفت؛ ‏عزیزان ما یک انقلاب و جهادی فی سبیل الله در راه داریم ، حضور ما در پای صندوق های رای اولین وظیفه و تکلیف شرعی ماست که باید انجام بدهیم و هر کس حاضر نشود یعنی نگاه ضعیف به عاشورا و قیام انبیاء و پیامبر اکرم ( ص) دارد چرا که این انقلاب باید تاییید شود و مردم مقبولیت خودشان را با درصد بالا اعلام کنند و اگر قرار باشد انتخاباتی ضعیف برگزار شود استکبار جهانی اعلام میکند این مردم از این انقلاب دست کشیدند و این یعنی ضعیف شدن و از بین رفتن اقتدار و امنیت .

 

 

امام جمعه زابل درباره ویژگی های انتخاباتی گفت: از شیوه هاى تبلیغاتى صحیح استفاده نماید و از بداخلاقی هاى انتخاباتى پرهیز کنیم ، اینکه بیاییم و در بین مردم و روستائیان اعلام کنند که در ایران انتخابات ریاست جمهوری ۸ ساله است نه ۴ ساله و شما چه رای بدهید و چه رای ندهید همین رئیس جمهور ، رئیس جمهور آینده است و فقط فرقش این است که روستای شما نابود میشود و اعتبارات به روستای شما نمی دهند این حرکت یک غلط بزرگ و بی اخلافی است .

 

 

کیخا تاکید کرد: طیق قانون اساسی هر ۴ سال این مردم هستند که به یک رئیس جمهوری که است یا نه می گویند یا بله ، یا بهش حق ریاست جمهوری را در ۴ سال بعد میدهند یا تشخیص میدهند و به این مرحله میرسند که این رئیس جمهور باید یک مرحله ای باشد و حق ادامه ریاست جمهوری را ندارد ، میزان رأی ملت است .

 

 

وی گفت؛ اینکه شنیده می شود و موثق هم هست و سند هم داریم که در بعضی از فرمانداری ها ، مسئولین آنها تهدید و تتمیع میشوند با وام و یکسری بهره ها که در پای چه ستادی حضور داشته باشند و به یک مسئول بگویند که اگر در فلان ستاد حاضر نشی نیست و نابودت می کنیم ، این چه معنایی دارد ، آیا این اهانت و توهین به شعور و درک و احساسات مردم نیست ؟ دولت اگر واقعا حرفی برای گفتن دارد در مناظره بگوید ، کاندیدهای محترم اگه طرحی دارند برای مردم بازگو کنند تا مردم بدانند و انتخابات ایران آزاد ترین انتخابات در کل جهان است .

 

وی گفت: مردم اینها رو می بینند ، به جای اینکه با بعضی حرفها امنیت کشور را به خطر بیندازند از اقدامات ۴ ساله شان صحبت کنند ، کشور را دو قطبی نکنند و مدام از جنگ صحبت نکنند ، سالهاست که سایه جنگ از سر این ملت رفته است ، به برکت خون شهدا و نایب عام امام زمان دشمن اصلا بفکر جنگ نظامی نیست و چند ساله که جنگ اقتصادی را شروع کرده است و دیده بان انقلاب چند سالی است که مدام اقتصاد را فریاد می زند .

 

 

امام جمعه زابل درباره ویژگی های فردی گفت: به مبانى و ارزشـــهاى اسلام، انقلاب و اهداف ملت پایبند باشد و با مردم صمیمى باشد و خود را خدمتگزار مردم بداند ، استکبارستیز، شجاع و مقاوم در برابر فشارهای دشمن باشد ، مؤمن، با تقوا و متوکل به خدا باشد ، سادهزیست باشد و از اشرافی گرى اجتناب کند و متصل به مراکز ثروت و قدرت نباشد ، امانتدار، پاکدامن و بهدور از فساد باشد ، به توانایی ها و نظرات مردم ایمان داشته باشد و صادق و رو راست باشد.

 

 

کیخا درباره ویژکی های کاری گفت: براى مدیریـــت اجرایى کشـــور قوى کارآمد باشد ، خستگی ناپذیر و داراى همت جهادى باشد ، نیازهاى جامعه و مـــردم را بداند و از درد آنهاحساس درد کند ، بصیر و هوشمند، با تدبیر و با برنامه باشد ، اهل اجراى عدالت و مبارزه با بی عدالتى باشد ، در جهت آرمانها و پیشرفت کشور قدم بردارد ، التزام به قانون داشته باشد ، پایبند به اقتصاد مقاومتى باشد و براى پیشرفتت نگاهش به بیرون مرزها نباشد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42525

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. باسلام ، خدمت امام جمعه کاملا بیطرف زابل
    زمانیکه سیب زمینی وپول درسال۸۸توسط رییس جمهور محبوب شما که از قضاعامل فلاکت ایران وسیستان هم بود،توزیع میشد کجابودید؟زمانیکه قیمتها ثانیه ای بالامیرفت ومردم برای هزینه درمان ودارو دچارمشکل بودندکجابودید؟طی۸سال با بهترین ثروتها چه دردی از دردهای سیستانیان دوا نشد شماکجابودید؟بجای ترویج تفکر عدالت صدقه ای ویارانه ای ،فرهنگ کار وزحمت کشیدن واحترام به رای ملت را ترویج کنید.انقلابی بودن به صدای بلند ونسنجیده صحبت کردن نیست.