بی کفایتی برخی از مسئولان که تنها خوش رقصی برای مدیران بالادست را آموخته اند، فریاد مردم را این روزها در آورده است و حال آنکه نظارت بر مدیران ضعیف خود جای سوال دارد که مطمنن پاسخگویی یافت نخواهد شد!     به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، یکی از شهروندان ساکن در خیابان هیرمند شمالی […]

بی کفایتی برخی از مسئولان که تنها خوش رقصی برای مدیران بالادست را آموخته اند، فریاد مردم را این روزها در آورده است و حال آنکه نظارت بر مدیران ضعیف خود جای سوال دارد که مطمنن پاسخگویی یافت نخواهد شد!

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، یکی از شهروندان ساکن در خیابان هیرمند شمالی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت؛ تا کی صبرناکی بی مسولیتی را شاهد باشیم؟

 

یاشار بزی با ارسال چند تصویر خاطرنشان کرد: بله اینجا زابل هست خیابان هیرمند شمالی که هر چند ماه یکبار شاهد چنین وضعیت بدی می باشیم.

 

وی گفت: بی خود نیست شهر ما آلوده ترین شهر جهان لقب گرفته است. تا کی مسئولان میخواهند سکوت کنند؟

 

وی در ادامه افزود؛ چرا مسئولان دست به دست نمی دهند و بفکر مردم نیستند؟ چقدر اهالی هیرمند شمالی نامه بدهند تا بدستتان برسد؟

 

وی تاکید کرد؛ جناب شهردار و رئیس آب فاضلاب زابل چرا جوابگوی ما مردم نیستید؟

این شهروند گفت: ۴۸ ساعت می گذرد از شرایطی که در تصاویر مشاهده کردید، حتی یک تانکر نیامده است آب های کنار خیابان را خالی کند.

 

وی گفت: بروید خداروشکر کنید که باران های دیگر شهر اینجا نمی بارد، وقتی باران نیست این وضعیت خیابان های ما است.

بزی گفت: خوب به تصاویر نگاه کنید چیزی نمانده است آب به داخل خانه هایمان وارد شود.

 

وی گفت: این تصاویر را پخش کنید شاید به دست مسئولین بالا رتبه برسد و مشاهده کنند ما در چه شرایطی زندگی می کنیم، گرمی هوا یک طرف بوی بد فاضلاب یک طرف، نظرتان چیست؟

 

وی افزود؛ شهردار و رئیس آب و فاضلاب زابل قایق بیاوریم و در سواحل خیابان هیرمند شمالی قایق سواری کنیم؟؟!!!

 

به گزارش گندم خبر: دیر زمانیست شرایط فاضلاب در زابل مرز بحران را رد کرده است و مدیران تنها ناله بی پولی و کمبود اعتبار سر می دهند و روزگار را با فراموش کردن مردم و چسبیدن به میز ریاست آن هم بصورت دو دستی سپری می کنند و گویا مشکلات موجود در حوزه مدیریت خویش را نمی ببیند.

 

آقایان درد مردم را ببینید و اگر توانی ندارید حق نگهدارتان باد، مردم مدیر انقلابی می خواهند نه ناتوان و ضعیف.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه