تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

تمام تلاش دشمن این است که مردم را از انتخابات ناامید کنند

  • کد خبر : 42486
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
تمام تلاش دشمن این است که مردم را از انتخابات ناامید کنند

گـنــدم خـبــر: رئیس ستاد مرکزی دکتر رئیسی در خصوص انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفت: مردم ما همیشه در صحنه حاضر بوده‌اند؛ ما بعد از ۳۹ سال انقلاب اسلامی به طور میانگین تقریبا هر سال یک انتخابات برگزار کرده‌ایم که مردم در آن حضور خوبی داشته‌اند.   حبیب الله امیری در گفت‌وگو با گندم خبر تصریح کرد: […]

گـنــدم خـبــر: رئیس ستاد مرکزی دکتر رئیسی در خصوص انتخابات ۲۹ اردیبهشت گفت: مردم ما همیشه در صحنه حاضر بوده‌اند؛ ما بعد از ۳۹ سال انقلاب اسلامی به طور میانگین تقریبا هر سال یک انتخابات برگزار کرده‌ایم که مردم در آن حضور خوبی داشته‌اند.

 

حبیب الله امیری در گفت‌وگو با گندم خبر تصریح کرد: امسال من این مشارکت را بالا می‌بینم؛ در حال حاضر هم نشاط خوبی در جامعه وجود دارد و هم انتخابات شوراها و انتخابات ریاست جمهوری از شور و نشاط بالایی برخوردار است.

 

رئیس ستاد مرکزی آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه رای مردم در سرنوشت سیاسی‌شان تاثیرگذار خواهد بود گفت: مردم باید با حضور در انتخابات رییس جمهور آینده را به مدت حداقل چهار سال انتخاب کنند؛ یعنی کسی که قوه اجرایی کشور را در این مدت عهده‌دار است. باید مدیر و مدبر باشد و ما امید واریم تغییر به نفع مردم صورت بگیرد.

 

امیری تاکید کرد: بر همین اساس اگر ما در انتخابات مشارکت نکنیم آسیب است و باید همانطور که امام (ره) تاکید کردند به این مسئله توجه کنیم که انتخابات تکلیف است چون حفظ نظام در راس همه امور قرار دارد.

 

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نظام را واکسینه می‌کند و با تغییری که به فضل خدا صورت خواهد گرفت امید استکبار نا امید خواهد شد؛از دخالت و دست درازی در کشورهای منطقه به این علت که ایران با تمام قدرت مانع از حضور استکبار در منطقه خواهد شد.

 

 

هرچه شرکت مردم در انتخابات بیشتر باشد دامنه امنیتی درون و خارج کشور افزایش پیدا می‌کند و به تبع آن اقتدار جمهوری اسلامی به دوستارانش در خارج از کشور منتقل شده و ترس و ناامیدی و یاس را در دشمنان ایجاد می‌کند.

 

 

زندگی در سایه مصونیت اقتدار کشور را به دنبال خواهد داشت و در زمینه دست‌اندازی دشمن به جمهوری اسلامی را کم کرده و امنیت و آرامش را برای کشور و دوستداران انقلاب اسلامی رقم می‌زند؛ همچنین باعث ناامنی دشمنان در عرصه بین‌المللی و عزت و اقتدار و شادمانی دوست داران انقلاب می‌شود.

 

 

وی اضافه کرد: اگر مشارکت حداکثری در انتخابات رقم زده شود امکان چانه‌زنی جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی افزایش پیدا کرده و طبیعتا با این قدرت ایران می‌تواند از حق و حقوق خود به بهترین شکل دفاع کند در این زمان است که دنیا می‌فهمد که دموکراسی و حقوق بشر به بهترین شکل در ایران رعایت می‌شود و مردم از جایگاه ویژه‌ای در تعیین سرنوشت‌شان برخوردارند.

 

 

به گفته امیری، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات جمهوریت و اسلامیت نظام را به بهترین شکل به دنیا نشان می‌دهد.

 

 

اولین سود حضور حداکثری در انتخابات به خود مردم برمی‌گردد

 

 

ودر اینجا جای دارد از تمام برادران اهل سنت و تشیع حاضر در منطقه و استان سیستان و بلوچستان که همواره نشان داده اند مرزداران استوار و پایبند به انقلاب و رهبری بوده اند تشکر کرده و اگاهم از این موضوع که هیچ وقت تصمیمی نمی گیرند که موجب تضعیف نظام شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42486
  • دیدگاه‌ها برای تمام تلاش دشمن این است که مردم را از انتخابات ناامید کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.