پس از آنکه دختر مظلوم و رنج دیده وزیر دولت وارداتی، از حمایت همه جانبه معاون رئیس‌جمهور و نامزد پوششی روحانی برخوردار شد نمونه این مظلومیت آقا زاده و خواهر زاده ها در سیستان و بلوچستان نیز مشاهده شده اما رسانه ای نشده است. به گزارش گـنــدم خـبــر: بر اساس اخبار واصله موثق، تعداد ۵۰۰ […]

پس از آنکه دختر مظلوم و رنج دیده وزیر دولت وارداتی، از حمایت همه جانبه معاون رئیس‌جمهور و نامزد پوششی روحانی برخوردار شد نمونه این مظلومیت آقا زاده و خواهر زاده ها در سیستان و بلوچستان نیز مشاهده شده اما رسانه ای نشده است.

به گزارش گـنــدم خـبــر: بر اساس اخبار واصله موثق، تعداد ۵۰۰ دست کت و شلوار خارجی، اسپلیت و لاستیک خودرو به سفارش یکی از دستگاه های اجرایی دولتی سیستان و بلوچستان از منطقه آزاد چابهار وارد می شود که در بین راه از سوی ماموران توقیف می شود.

این کار در حالی صورت می گیرد که مقام معظم رهبری امسال را به نام تولید و اشتغال با هدف حمایت از تولید داخلی و نه به واردات نام گذاری کرده است.

آنچه از شنیده های موثق برداشت شده است،مسئولان رده بالای دولتی در استان سیستان و بلوچستان با تشکیل جلسه ای فوری و پشت درهای بسته به این تصمیم رسیده اند که رسانه ای شدن این موضوع در نزدیکی انتخابات و برملا شدن پرونده دختر وزیر، ضربه مهلکی به ادامه روند کار دولت تدبیر و امید خواهد زد و تمام سعی خود را بر این گذاشته اند تا در اسرع وقت و در سکوت کامل این محموله قاچاق را از انبار کالاهای تملیکی خارج کنند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه