گندم خبر: فصل نقل و انتقالات و ثبت نام در مدارس مختلف کشور بعد از پایان دوره تحصیلی گذشته آغاز شد و باز هم اتفاقات تکراری سال های گذشته را در برخی از مدارس شاهد هستیم. منطقه سیستان یکی از مناطق کشور است که اکثر خانواده ها برای آینده فرزندان خود از ماهها قبل شروع […]

گندم خبر: فصل نقل و انتقالات و ثبت نام در مدارس مختلف کشور بعد از پایان دوره تحصیلی گذشته آغاز شد و باز هم اتفاقات تکراری سال های گذشته را در برخی از مدارس شاهد هستیم.

منطقه سیستان یکی از مناطق کشور است که اکثر خانواده ها برای آینده فرزندان خود از ماهها قبل شروع به برنامه ریزی می کنند تا آینده سازان موفق و تحصیل کرده را به جامعه تحویل بدهند.

رابطه، ضابطه و یا بهتر بگوییم سفارش در اغلب مدارس که کیفیت بهتر آموزشی دارند چاره گشا هست.

در ادامه توجه شما را به درد دل معلم فرهنگی جلب می کنیم که از تبعیض و ظلم در ارگانی که مشغول به کار است اظهار گلایه دارد، مطلب ارسالی را به شرح زیر به استحضار شما همراهان گرامی می رسانیم.

با سلام واحترام

درخصوص ثبت نام های دانش آموزان متوسطه دوم (کلاس دهم) دبیرستان شاهد زابل، دانش آموز با معدل ۱۸/۵را ثبت نام نمی کنند که مثلا در درس ریاضی نمره اش ۱۲شده، نمره زیر ۱۴ راپذیرش نمی کنیم، درصورتیکه این دانش آموز از یه درس زیر۱۴دارد.

پس این دانش آموزان کجا تحصیل کنند؟

من خودم فرهنگی هستم موقعی که در ارگانی که کار می کنم این همه ظلم و تبعیض بیداد می کند داد خود را به کی و کجا برسانم؟؟!

البته این ضعف سیستم آموزشی نیز است که خاطر همه خانواده ها را مکدر ساخته، اگر نظام آموزشی یکسان باشد چرا خانواده دغدغه ی ثبت نام داشته باشند.
متاسفانه از روزی که مدارس غیر دولتی تاسیس گردیدند ما شاهد این همه مشکلات در امر آموزش بخصوص در مقطع متوسطه دوم هستیم.

از مسؤلان خواستار نظم و رفع تبعیض در مدارس خاص مثل(شاهد، نمونه، فرهنگیان و تیزهوشان)هستیم.

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم خبر و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه