جانباز دفاع مقدس گفت: متاسفانه مسئولین ما تنها شعار می دهند اما در عمل هیچگونه از وعده های خود را عملی نمی کنند.   گـنــدم خـبــر: عیسی نکویی جانباز دفاع مقدس بیان داشت: برای اولین بار در سال ۱۳۶۱ به  جبهه اعزام شدم و در اولین عملیات والفجر ۱ شرکت کردم که در این عملیات […]

جانباز دفاع مقدس گفت: متاسفانه مسئولین ما تنها شعار می دهند اما در عمل هیچگونه از وعده های خود را عملی نمی کنند.

 

گـنــدم خـبــر: عیسی نکویی جانباز دفاع مقدس بیان داشت: برای اولین بار در سال ۱۳۶۱ به  جبهه اعزام شدم و در اولین عملیات والفجر ۱ شرکت کردم که در این عملیات توفیق همسنگری با سردار معروفی را داشتم.

 

 

وی افزود: دومین عملیاتی که بنده در آن حضور یافتم عملیات خیبر بود که در این عملیات از ناحیه دست و پا  به وسیله اصابت ترکش مجروح شدم، اما عشق به میهن و دفاع از انقلاب هیچ یک از رزمندگان را آرام نمی گذاشت بنابر این پس از بهبود جراحت در عملیات بدر شرکت نمودم که توست راکت هواپیما که بر روی سنگر اصابت نمود مجددا مجروح شدم.

 

 

نکویی گفت: بر اثر اصابت راکت هواپیما دو نفر از همسنگران بنده (شهید یوسف سنچولی و ابراهیم سرحدی) نیز به مقام والای شهادت نائل آمدند و این حادثه چندین نفر مجروح به جای گذاشت.

 

 

این جانباز دفاع مقدس همچنین عنوان کرد: در عملیات کربلای ۵ از ناحیه دست بر اثر اصابت  ترکش مجددا مورد جراحت قرار گرفتم  به طور کل به مدت ۴۰ ماه توفیق حضور در جبهه دفاع مقدس نصیب بنده شده است.

 

 

نکویی اظهار کرد: متاسفانه مسئولین ما تنها شعار می دهند اما در عمل هیچگونه از وعده های خود را عملی نمی کنند.

 

 

وی گفت: برخی از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان در برخی از ادارات بی پاسخ می مانند و کار آنها به درازا می کشد، برخی از مسئولین هچگونه احترامی به خانواده شهدا قائل نیستند.

 

 

وی در پایان عنوان کرد: بنده اولین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هیرمند به مدت چهار سال بوده ام که توفیق خدمت به مردم مرزنشین جنوب شرق نصیب بنده شده است./ندای هیرمند

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه