گندم خبر: رئیس پلیس شهرستان زابل گفت: ۵ متهمی که با اسید پاشی روی مرد جوان باعث مرگ او شده بودند، دستگیر شدند. سرهنگ غلامرضا نجابت در تشریح عملیات دستگیری متهم اسیدپاشی در شهرستان زابل و مرگ مرد جوان گفت: ۲۹ تیرماه امسال در پی اسید پاشی روی یک دستگاه خودرو پراید که باعث مرگ راننده […]

گندم خبر: رئیس پلیس شهرستان زابل گفت: ۵ متهمی که با اسید پاشی روی مرد جوان باعث مرگ او شده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ غلامرضا نجابت در تشریح عملیات دستگیری متهم اسیدپاشی در شهرستان زابل و مرگ مرد جوان گفت: ۲۹ تیرماه امسال در پی اسید پاشی روی یک دستگاه خودرو پراید که باعث مرگ راننده آن شد بررسی های پلیس برای شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت آغاز شد.

وی ادامه داد: کارآگاهان در بررسی های میدانی به همسر مرد جوان مشکوک شده و او با دستور قضایی بازداشت و در تحقیقات تخصصی پلیس به دست داشتن در حادثه اسید پاشی روی همسرش اعتراف کرد.

به گفته رئیس پلیس زابل با اعترافات زن جوان بلافاصله محل اختفای یکی از متهمان شناسایی و او در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

به گفته نجابت متهم دستگیر شده اعتراف کرد با همکاری فرد دیگری اقدام به اسید پاشی روی مقتول کرده و عامل اصلی اسید پاشی به مشهد متواری شده است.

وی تاکید کرد: ماموران پلیس با اخذ نیابت قضایی به شهرستان مشهد اعزام و عامل اصلی اسید پاشی را به همراه دو متهم مرتبط با این پرونده دستگیر کردند.

به گفته رئیس پلیس زابل تحقیقات بیشتر از ۵ متهم این پرونده ادامه دارد./خبرگزاری میزان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه