نه اردیبهشت هرسال مصادف است با روز شورا در تقویم جمهوری اسلامی ایران و این روز امسال در زابل که از آخرین روزههای قدرت شورای فعلی و شهردار منصوب شده ازسوی آنهاست گویا همه آنها را دچار شتاب زدگی در تناول از سفره شهرداری زابل کرده است که جای بسی خجالت وتاسف دارد.     […]

نه اردیبهشت هرسال مصادف است با روز شورا در تقویم جمهوری اسلامی ایران و این روز امسال در زابل که از آخرین روزههای قدرت شورای فعلی و شهردار منصوب شده ازسوی آنهاست گویا همه آنها را دچار شتاب زدگی در تناول از سفره شهرداری زابل کرده است که جای بسی خجالت وتاسف دارد.

 

 

گـنــدم خـبــر: شهردار این بار تخفیف، حق جلسه، هزینه دوره یا پول نهار نداده بلکه به مناسبت روز شورا ها با کارت هدیه پاسخ داد و برای عرض اندام و تشکر از زحماتشان در اوضاع نابسمان شهری به سراغ اعضا شورای شهر زابل رفته است، و آن هم به شورایی که عملکردش در مدت چهار سال در نابسامان نمودن بی سابقه بوده است و بدترین روزهها، ماهها و سالهای خود را در تقویم تاریخ شورای این شهر در طول ادوار گذشته به ثبت رسانده است.

 

 

رزالت، بذل و بخشش آقای شهردار و هزینه بیت المال و کمک مالی انتخاباتی به اعضای ناتوان وضعیف شورای شهر زابل در حالی رقم می خورد که ۶ ماه حقوق پرسنل سازمان اتوبوسرانی و ۲ ماه حقوق آتشناشانان این شهرستان پرداخت نشده است.

 

 

شهردار به هر کدام از اعضای شورای شهر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان هدیه به همراه لوح تقدیر به مناسبت روز شورا تقدیم کرده است.

 

 

اگر حتی فرض را براین بنا بگیریم که این پول از جیب مبارک برداشت و بخشش گردیده است،آیا هدیه دادن به اعضای شورا مهمتر بود یا مساعدت با کارمندی که چندین ماه است حقوق خویش را دریافت ننموده است؟؟؟

 

 

یکی از اعضای شورا نیز لوح تقدیر را عودت داده و کارت هدیه را تقدیم پرسنل شورای شهر نموده است، سوالی که در این اقدام به ذهن میرسد این است که جناب احمدمیر چرا در طول این ۴ سال شما چنین اقدام ارزشمندی در اعتراض با اینگونه اقدامات همکاران خویش نداشته اید؟

 

 

اگر واقعا این رفتار ها باعث رنجش شما بود جا داشت که استعفا خویش را با ذکر دلیل تقدیم استانداری می نمودید نه اینکه در واپسین روزهای کار برای تبلیغ…

 

 

البته ما نیز حق را به آقای شهردار می دهیم چرا که تبلیغات هزینه گزافی دارد و و پرداخت این پوله واجب تر از پرداخت حقوق پرسنل زحمت کش سازمان اتوبوسرانی و آتشنشانی است.

 

 

موضوع جالب امضا رئیس جوان شورا بر پای لوح تقدیرهایی است که شاید برای این جوان در مدت چهار سال فعالیت، بزرگترین افتخار محسوب شود.

 

 

کلام آخر ما تاسفی به همراه خود دارد برای آنهایی که رای مردم سند ورود به شورا را برایشان به امضا رساند و حال با این عملکرد ضعیف وقیحانه بازهم وارد صحنه انتخابات شده اند و در محافل تبلیغی باافتخار عملکردخویش را در انجام چند پل و قبر رایگان بیان می کنند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه