تیم فوتسال هامون سیستان به دلیل مشکلات مالی از ادامه رقابت ها در لیگ دسته دو فوتسال کشور انصراف داد.   به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، مالک باشگاه تیم فوتسال هامون سیستان در نامه ای رسمی به کفاشیان، ریاست سازمان لیگ فوتسال کشور از ادامه رقابت های لیگ دسته دو فوتسال کشور به دلیل مشکلات […]

تیم فوتسال هامون سیستان به دلیل مشکلات مالی از ادامه رقابت ها در لیگ دسته دو فوتسال کشور انصراف داد.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، مالک باشگاه تیم فوتسال هامون سیستان در نامه ای رسمی به کفاشیان، ریاست سازمان لیگ فوتسال کشور از ادامه رقابت های لیگ دسته دو فوتسال کشور به دلیل مشکلات مالی انصراف داد.

 

مالک، بازیکنان، مربی و سایر کادر این تیم با وجود تمام مشکلات مالی به عشق نام سیستان و افتخار آفرینی برای مردم آن، در این رقابت ها پا نهادند و توانستند با تمام قدرت و با وجود تمام مشکلاتی که در طول مسیر بود، در صدر جدول لیگ دسته دو قرار گیرند.

 

تیم هامون سیستان بدلیل عدم حمایت مدیران، مسئولان و نمایندگان به سرنوشت دیگر تیم های سیستانی در ادوار گذشته دچار شد.

 

تلخی این انصراف را عدم حمایت های مسئولان ، مدیران و دست اندرکاران ورزشی بیشتر کرده اند که شعارشان حمایت است و در عمل نتیجه ای عکس را شاهدیم و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که این عشق به ورزش را دیدند، اما بی تفاوت تر از قبل از کنار آن بی توجه عبور کردند.

 

امید داریم نمایندگان، مدیران و مسئولین ورزشی هر چه سریعتر چاره ای بی اندیشند تا سرنوشت این تیم سیستانی به دیگر تیم های ورزشی دچار نشود و جوانان این تیم همچنان به یکه تازی در صدر جدول لیگ دسته دو ویا دست یک که الحق شایستگی آنرا نیز دارند، با قدرتی مضاعف تر از گذشته ادامه دهد که این امر تنها با حمایت محقق خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه