درد دل های مردمی راه ارتباطی است برای بیان مشکلات مردم و این رسانه مفتخر است با تمام توان مشکلات عدیده مردم رنج دیده استان را بازگو کند.   گـنــدم خـبــر: در حالی از ریاست اداره ورزش و جوانان در این روز ها تقدیر می شود که مشکلات زیادی از سوی مخاطبان ما بیان […]

 

درد دل های مردمی راه ارتباطی است برای بیان مشکلات مردم و این رسانه مفتخر است با تمام توان مشکلات عدیده مردم رنج دیده استان را بازگو کند.

 

گـنــدم خـبــر: در حالی از ریاست اداره ورزش و جوانان در این روز ها تقدیر می شود که مشکلات زیادی از سوی مخاطبان ما بیان می شود، شاخصه انتخاب و تقدیر ها چیست؟؟؟؟

 

در ادامه بخشی از مشکلات مطرح شده از سوی همراهان این رسانه را به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، یکی از ورزشکاران والیبالیست در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این برای دومین بار است که از جمع خواهران والیبالیست باشگاه تربیت بدنی برای شما پیام میذارم، باشد که مشکلات به گوش مسئولین برسد.

 

نوری مشکلات موجود در سالن در تابستان را چنین بیان کرد: سالن تربیت بدنی واقع در اداره ورزش و جوانان بدون امکانات است و واقعا جای خجالت دارد که در این هوای گرم نزدیک به سه ماه است آب ندارد.

 

وی افزود: با گرم شدن هوا کولر و سیستم سرمایشی در این سالن کار نمی کند.

 

وی در خصوص مشکلات موجود در زمستان گفت: ما ورزشکاران در زمستانی که گذشت یک روز هم بخاری نداشتیم.

 

وی گفت: ما داریم شهریه پرداخت می کنیم و آیا حداقل هایی که یک سالن ورزشی باید داشته باشد، نباید شامل حال این سالن باشد؟

 

وی بیان کرد: باز هم می گوییم و می گوییم، اگر از این طریق پیگیر شدید و فکری به حال این سالن شد که هیچ در غیر اینصورت از مسئولینی که در زمستان در دفاتر گرم اداری و در تابستان در زیر اسپیلت ها، هیچ گونه دغدغه ای از این سالن بدون امکانات ندارند خواهش می کنیم؛ راس ساعت سه که اوج گرما است تشریف بیاورند در همین سالن نیم ساعت توپ بزنند ببینند تا وضعیت را بطور کامل درک کنند.

 

این ورزشکار تاکید کرد: خواستن حداقل امکانات برای یک سالن ورزشی که آبسردکن، بخاری و وسایل سرمایشی است حق ما ورزشکاران سیستانی است.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه