گـنــدم خـبــر: خطبه های نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حاج آقا پارسا برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول به اهمیت جایگاه تقوا در زندگی پرداخت و نسبت به فرهنگ سازی و رعایت حیاء و عفت در جامعه پرداخت: انواع […]

گـنــدم خـبــر: خطبه های نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول به اهمیت جایگاه تقوا در زندگی پرداخت و نسبت به فرهنگ سازی و رعایت حیاء و عفت در جامعه پرداخت: انواع حیاء؛ ۱_ حیاء از خداوند متعال ۲_ حیاء از پیامبران و ائمه که اعمال به انها عرضه می شود ۳_ حیاء از فرشتگان الهی ۴_ حیاء از مردم و همسایگان. وقتی انسان در همه حال خدا را شاهد و ناظر بر اعمالش ببیند گناه و معصیت انجام نخواهد داد.

 

 

امام جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی با تبریک اعیاد شعبانیه و موالید ائمه اطهار و روز پاسدار و جانبازان اظهار داشت: امام حسین (ع) به همه ازادگان عالم ثابت کرد که از دین و اعتقاد خود تا پای جان باید محافظت کرد و جان دادن در این راه بهترین سعادت و افتخار است.

 

 

وی گفت: به سالروز شهادت استاد شهید مطهری سیستانی اشاره کرد که معلم ها شمع فروزان جامعه هستند که همه باید قدر معلمان را بدانند و دولت محترم نسبت به ارتقای وضعیت معیشتی معلمان اقدامات موثرتری انجام دهد و نسبت به تقویت بهتر شدن وضعیت مسائل پرورشی مدارس همت بیشتری به خرج دهند.

 

 

وی اظهار داشت: حادثه تروریستی میرجاوه اشاره کرد و با گرامیداشت نام و یاد شهدای عزیز و ارزوی صبر و بردباری برای خانواده های شهدا ابراز داشت ،ما که داعش و النصره را در عراق و سوریه خفه کردیم چرا باید شاهد حوادث تروریستی هستیم؟ مگر چند نفر از جوانان مومن و غیور ما شهید بشوند تا امنیت کامل و پایدار برقرار شود .ما که به بهترین و بالاترین تجهیزات اطلاعاتی و امنیتی رسیدیم جان این شهدای عزیز ما اینقدر ارزش ندارد که سفیر پاکستان در ایران را تا مشخص شدن وضعیت و تحویل دادن تروریستها به ایران ،اخراج شود .محکوم کردن و ابراز همدردی کردن و احضار سفیر دردی را برای مردم دوا نمیکند چرا نسبت به مرزها سلیقه ای عمل می شود ؟؟؟؟

 

 

وی افزود: چرا مدیریت واحد در مرزها وجود ندارد در سیستان تمام مرزها را به روی مردم بستند.

 

 

پارسا اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی سفیر پاکستان را اخراج کند تا دولت پاکستان جدی تر ورود پیدا کند و در پایان به اهانت و هتاکی مجری یکی از کاندیداها در افتتاح ستاد کاندیداتوری اش اشاره کرد که برای رسیدن به اهداف دنیایی خود به امام معصوم اهانت میکنند.

 

 

وی در ادامه گفت: کاندیدای مورد نظر ضمن عذر خواهی از چنین فرد هتاکی عذر خواهی کند و قوه قضاییه نسبت به دستگیری و اشد مجازات نامبرده اقدامات موثر تری انجام دهد تا کسی جرات چنین جساراتی را نداشته باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه