متاسفانه در حالی در این استان به سر می بریم که نیروهای امنیتی از جمله سپاه، ارتش و ناجا هر روز قدرتمندتر در حفظ جان، مال و ناموس ملت در تلاشند، مگر کسی منکر این امنیت شود؟!   گـنــدم خـبــر:  متاسفانه برخی خواص گویا این امنیت را قبول ندارند و در دانشگاهها که طبق قانون […]

متاسفانه در حالی در این استان به سر می بریم که نیروهای امنیتی از جمله سپاه، ارتش و ناجا هر روز قدرتمندتر در حفظ جان، مال و ناموس ملت در تلاشند، مگر کسی منکر این امنیت شود؟!

 

گـنــدم خـبــر:  متاسفانه برخی خواص گویا این امنیت را قبول ندارند و در دانشگاهها که طبق قانون حتی با لباس نظامی کسی حق ورود ندارد جناب نماینده با محافظین کلاشینکف به دست و کلت به کمر به بازدیدهای بی ثمر خود ادامه می دهد.

این در حالیست که حتی فرماندهان نظامی و انتظامی، نمایندگان و دولتمردان گاها به بازدید مرز سفر می کنند، حتی نیروهای تامین شان سلاحشان در دست دیده نمی شود.

 

 

روزی برخی بلندگو به دستان، عکسهای معاون رئیس جمهور و محافظانشان را نقد می کردند که در مرز کشور با محافظین خود مشغول بازدید بودند حال خودشان عکسهای کلاش به دستان نماینده را با افتخار منتشر می کنند آن هم در بازدید از یک مکان علمی و کاملا امن.

زمانی که همه مردم ،مسئولان و رسانه های سیستان و بلوچستان برای تغییر ذهنیت منفی که نسبت به ناامنی ها استان وجود دارد در تلاش می باشند، نماینده ما با سلاح به بازدید از دانشگاه می رود و آنرا به صورت گسترده در کانال تلگرامی خویش نیز منتشر و پخش می کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه