شهردار زابل در دیدار با امام جمعه زابل در ارائه گزارش عملکرد خویش گفت: تا پایان سال ۹۵ حقوق و مزایا کلیه پرسنل شهرداری زابل تسویه شده است.     به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، کانال وابسته به شهرداری زابل در گزارشی از دیدار رئیس، اعضای شورای شهر، شهردار و تعدادی از مدیران شهرداری زابل […]

شهردار زابل در دیدار با امام جمعه زابل در ارائه گزارش عملکرد خویش گفت: تا پایان سال ۹۵ حقوق و مزایا کلیه پرسنل شهرداری زابل تسویه شده است.

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، کانال وابسته به شهرداری زابل در گزارشی از دیدار رئیس، اعضای شورای شهر، شهردار و تعدادی از مدیران شهرداری زابل با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کیخا امام جمعه معزز و محترم زابل به مناسبت سال نو و اعیاد ماه رجب، در محل دفتر امام جمعه خبر داد.

 

در این گزارش نکته ای که بیش از هر چیزی جلب توجه نمود ارائه گزارش شهردار زابل بود.

 

شهردار زابل در این دیدار بعد از گزارش مبسوطی از عملکرد شهرداری زابل گفت: در حال حاضر حقوق و مزایای کلیه پرسنل شهرداری زابل تا پایان سال ۹۵ تسویه گردیده است.

 

 

این اظهار نظر جناب شهردار و اعضای شورای شهر در حالی است که پرسنل سازمان اتوبوسرانی بیش از چهار ماه است حقوق شان عقب افتاده است و عیدی و پاداش خویش را نیز دریافت نکرده اند.

 

حال باید دید جناب شهردار آیا سازمان اتوبوسرانی زابل را وابسته به شهرداری ندارد که چنین گزارشی را ارائه کرده است .

 

امیدواریم هرچه سریعتر بحران مالی مجموعه اتوبوسرانی حل وحقوق این عزیزان پرداخت گردد و جناب شهردار و دوستان شورای شهر برای بقای خویش از گزارشات نادرست استفاده نکنند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه