گـنــدم خـبــر: نماز جمعه شهرعلی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اکبر زاده امام جمعه موقت شهرعلی اکبر برگزار شد.     حجت الاسلام و المسلمین اکبر زاده گفت: ایامی که گذشت ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.شما دیدید نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران را نمایش شایستگی های نیروهای حزب […]

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه شهرعلی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اکبر زاده امام جمعه موقت شهرعلی اکبر برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین اکبر زاده گفت: ایامی که گذشت ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.شما دیدید نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران را نمایش شایستگی های نیروهای حزب اللهی را یک زمانی ارتش جرات نمی کرد به مصاف کسانی که برای ما دندان تیز کرده بودند برود چرا که سردمداران آن امرای آن کسانی بودند که همه جیره خوار بودند اما امروز صلابت نیروهای مسلح ما اقتدار نیروهای مسلح ما آن هم به تبع رهبر فرزانه انقلاب به تبع فرمانده کل قواست. اگر فرمانده کل قوا تشر میزند به عربستان اگر تشر میزند به آمریکا و اسرائیل پشتوانه دارد میداند که نیروهای مسلحش ملکه ایمان در آنها است میتوانند از مرزها مراقبت بکنند. شاید در کوتاه مدت ادوات ما به ادوات ابر قدرتها نرسد اما ترس آنها برای  رویارویی با نیروهای مسلح ما و مردم ما فقط ایمان به خداست.چرا که اعتقاد داریم اگر برویم به جبهه و کشته شدیم شهید میشویم وبه بهترین درجات الهی میرسیم و اگر باز گردد به فرموده پیامبر(ص) گناهانشان آمرزیده میشود. امروز با پشتکار و دستاوردهای نیروهای مسلح ادواتی را میسازند و بازسازی میکنند که بهتر از آن چیزی است که کشورهای ابر قدرت دارند عرضه میکنند به دنیا. به واسطه همین نیروها مردم ما هیچ هراسی ندارند از شرق و غرب و دولتهایی که دارند برای ما دندان تیز میکنند.عزت و بزرگی و استقلال هزینه دارد و ما هزینه آن را پرداخت کردیم هشت سال دفاع مقدس چه شهدایی و چه جوانانی از دست دادیم در مباحث علمی و فناوری ها ما شهدایی داریم که بهترین جوانان بودند.

 

 

وی گفت: ما از غنی سازی ۵ درصد به غنی سازی ۲۰ درصد رسیدیم. دانشمندان هسته ای ما در این زمینه بیکار شدند. قلب راکتور هسته ای ما سیمان گرفته شد. هر چی شهدا کاشتند بعضی ها آمدند رشته کردند فقط به خاطر اینکه هوای کدخدا را داشته باشیم که بتونیم به ده بتازیم کدخدا هم خوب کف دست ما گذاشت خوب جواب ما را دادند هنوز نذاشتند مهر برجام خشک بشود باز دوباره تحریم کردند اگر ما توانستیم ذات گرگ را که درندگی است ازش بگیریم میتوانیم ذات بعضی از کشورها مثل آمریکا و اسرائیل که درندگی و خوی وحشگیری است از آنها بگیریم گول خوردیم به راحتی خون شهدا را هدر دادیم گرچه که ان شاالله با کیاست و فراست رهبر معظم انقلاب باز برخواهیم گشت به آن قضایای گذشته و این یعنی به زحمت افتادیم.

 

 

خطیب موقت شهرعلی اکبر در مورد انتخابات گفت: دیشب کسانی که میبایست مبارزه انتخاباتی و رقابت داشته باشند مشخص شدند و بعضی ها هم که برای هواخوری آمده بودند که میخواستند باز یک شری به پا کنند و یک فتنه ای به وجود بیاورند کنار گذاشته شدند. کسی که آن قدر نمی فهمد که مسقیم در برابر رهبری و حرف رهبری می ایستد.آدم یک وقت است آن قدر کار خیر انجام میدهد مثل بعضی ها که خیلی کارهای خوب انجام دادند ولی اینکه هرچه کار خوب انجام دادند اینجوری میاد و کار خوبش را تلف میکند. جلوی چشم مردم جلوی رهبری بایستد وبگه حالا آقا یه چیزی گفته اند.

 

 

وی افزود: بالاخره یک جوری باید کنار گذاشته بشوند وباز هم اینها میخواستند یک ولوله ای در کشور به وجود بیاورند که الحمدلله فعلا خطر گذشته و کسانی که در این رقابت هستند حضرت آقا دو چیز از من و شما میخواهد حضور گسترده در انتخابات همه بیاییم نگیم همشون یکی هستند حرفهایی که بعضی ها از روی جهالت میزنند بالاخره یکی انتخاب میشود چه بهتر که شخصی که انتخاب میشود با آرای بالا حضور گسترده مردم باشد چرا که کشورهای خارجی دارند می بینند و دوم کسی را انتخاب کنیم چهار سال به سرمان نزنیم که ای کاش انتخاب نمی کردم فرد اصلح انقلابی متدین فردی که انقلابی باشد جهادی عمل بکند به فکر محرومین و مستضعفین باشد برای تبلیغ نیاد در شهر و روستا که فقط ببینند این شخص آمده هیچ کاری هم نکرده وضع معیشت مردم بسیار سخت شده و در نوار شرقی و جنوبی بدتر باید کسی بیاید که کار جهادی بکند وگرنه مدیون مردم و خون شهدا است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه