گـنــدم خـبــر: پنجاه و چهارمین نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز این شهر حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.     حجت الاسلام و المسلمسوین پارسا در خطبه اول به بیان فرمایشات و زندگانی امام موسی کاظم (ع) پرداخت که آقا فرمود کسی […]

گـنــدم خـبــر: پنجاه و چهارمین نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز این شهر حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمسوین پارسا در خطبه اول به بیان فرمایشات و زندگانی امام موسی کاظم (ع) پرداخت که آقا فرمود کسی که می خواهد بدون مال غنی شود ، دلش از بیماری حسد دور باشد و دینش سالم بماند . باید نزد خدای متعال تضرع و زاری کند تا عقلش کامل شود .هر چه معرفت و شناخت انسان به خدا بیشتر بشه احتمال انحراف و گناه او کمتر خواهد شد.

 

 

خطیب جمعه شهر بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی ،به مناسبتها و مسائل روز اشاره کرد: سالروز فتح خیبر توسط امیر المومنین در سال ۷ هجری ، تاسیس سپاه پاسداران در سال ۵۹ توسط امام (ره) با هدف و انگیزه حافظ دستاوردهای انقلاب و نظام که الحمدلله بعد از ۳۸ سال در موضوعات مختلف؛ امنیتی، اطلاعاتی ، عمرانی ، فرهنگی و دفاعی پیشرفت قابل ملاحضه ای کرده و ۲۷ رجب سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام که در اوج جاهلیت پیامبری مبعوث شد که نور و روشنایی را به مردم هدیه داد و به شکست حمله نظامی امریکا در طبس در سال ۵۹ اشاره کرد که با طوفان شدید تجهیزات انان اتش گرفت و شن ها مامور خدا بودند که انها را زمین گیر کردند.

 

 

وی با توجه به ایام تایید صلاحیتها ،به کاندیداها و طرفدارانشان تذکراتی داد و گفت:
۱_ رعایت اخلاق مداری و احترام متقابل به همدیگر و عدم تخریب یکدیگر
۲_ رعایت مر قانون به عنوان میثاق ملی
۳_ احترام به رای و نظر شورای محترم نگهبان و هیئت اجرایی
۴_ عدم استفاده از بیت المال و امکانات دولتی در طول دوران تبلیغات
۵_ ضرورت دوری از طائفه گرایی و قوم گرایی در انتخابات
۶_ انتخاب اصلح که همه شاخصه ها را داشته باشد.

 

 

پارسا در پایان به ضرورت توجه به منشور حقوق شهروندی که توسط رییس جمهور محترم رونمایی شد اشاره کرد و گفت: یکی از حقوق شهروندی مهیا کردن شرائط برای انتخاب بهتر مردم برای شناسایی گزینه اصلح است که طبق فرمایش حضرت آقا با پخش مناظرات زنده تلویزیونی مردم بهتر میتوانند گزینه اصلح را شناسایی کنند و رای بدهند .لذا دولت محترم و اعضای محترم تبلیغات نسبت به پخش زنده مناظرات از تلویزیون نسبت به رعایت حقوق شهروندی احترام بگذارند و بگذارند مردم در انتخاب اصلح اشتباه نکنند .و السلام علیکم و رحمه الله .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه