بیانیه مدیر مسئول رسانه گندم خبر در پی توهین های طرفداران نمایندگان :     اعوذ به الله من الشیطان الرجیم   رسانه گندم پرس(خبر) درگاه ارتباطی برخواسته از دل مردم که تنها دغدغه خادمین آن بیان مشکلات منطقه بی هیچ چشم داشت و یا سهم خواهی بوده است.   رسانه گندم خبر بر اساس […]

بیانیه مدیر مسئول رسانه گندم خبر در پی توهین های طرفداران نمایندگان :

 

 

اعوذ به الله من الشیطان الرجیم

 

رسانه گندم پرس(خبر) درگاه ارتباطی برخواسته از دل مردم که تنها دغدغه خادمین آن بیان مشکلات منطقه بی هیچ چشم داشت و یا سهم خواهی بوده است.

 

رسانه گندم خبر بر اساس رسالت خبری خویش که از ابتدای بنای آن توسط  یونس ده مرده روال آن نقد و بررسی اقدامات نمایندگان بوده است به وظیفه خویش عمل، و باصراحت تمام انتقادات را مطرح نمود.

 

ما با آزادگی تمام بدون وابستگی به ارگان،گروه و یا حذب خاصی در محضر خداوند متعال برای رضای او قلم زدیم که جز این مهم هیچ چیز دیگر اهمیتی برای ما ندارد.

 

روزی که پا به عرصه خبر و خبرنگاری نهادیم قسم یاد کردیم که برای احقاق حق مردم مظلوم سیستان و بلوچستان که بعد از گذشت ۴۰ بهار از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی هنوز هم در محرومیت به سر میبرند از هیچ کوششی دریغ ننماییم .

 

در فضای مجازی برخی هر تهمت و توهینی که از بدو تولد تا به امروز در محضر اساتید خویش فرا گرفته اند، نثار مجموعه گندم پرس(خبر)نمودند، که هیچ گلایه ای از آنان نیست چرا که همیشه راه حق سختی دارد، زمانی ابوجهل و ابولهب به پیامبر(ص) تهمت ابتر میزدند ما که دیگر در برابر ایشان هیچ به حساب می آییم.

 

از صدر اسلام این توهین ها و تهمت ها همراه با مسلمانان راستین اسلام ناب محمدی بوده است، عده ای بت پرست که منافع خویش را با ظهور اسلام و آگاهی مردم در خطر می دیدند از هر شگردی برای تخریب مسلمانان استفاده می کردند.

 

هنوز هم در جامعه امروزی ما هستند ابوجهل ها و ابولهب هایی که لباس های فاخر بر تن می نمایند و با ژست های روشن فکری، با روشنگری و بیان حقایق منافع خویش را در خطر دیده و اینگونه دست به توهین افتراه میزنند تا طرف خویش را از میدان به دَرکنند.

 

 گندم پرس(خبر)، اول رضای خدا و بعد رضای عموم مردم استان ملاک عمل است و نه رضا و خوشنودی نمایندگان، مسئولان و یا ۴ نفر بادمجان دور قاپچین که برای خودشیرینی هر ناثوابی را ثواب می دانند.

 

در روزهای اخیر هم که دیگر توهین هایشان دیدند ره به جایی نمی برد اقدام به حمله سایبری به سایت نمودند و برای ساعاتی صفحه اصلی سایت را از دسترس خارج نمودند اما اینبار هم تیرشان به هدف نخورد.

 

چگونه است انتقاداتی که در زمان ۲ نماینده قبلی در رسانه گندم پرس منتشر گردیده است، حرف هایی مردمی و سازنده بود اما حال که هنوز هم به همان روال عمل میکند شده است تخریب نمایندگان و قلم فروشی؟؟؟

 

آنانی که زمانی در نقد نمایندگان قلم فرسایی می نمودند و حال شیوه ی مراعات و سکوت پیشه کرده اند، ما نمی گوییم آنان قلم فروشی کرده اند و یا خدایی ناکرده گرفتار مادیات شده اند،اما اگر وجدانی بیدار داشته باشند باید در خلوت خویش هم که شده حداقل قیاسی در روند نوشتار خویش در این دوره نمایندگی و دوره قبل داشته باشند.

 

ما برعهدی که با خدای خویش برای تعالی استان عزیزمان بسته ایم ،پایبندیم و با هیچ فشار و توهینی خسته نخواهیم شد.

 

بدانید که توهین شما امضاییست بر سند افتخارات ما و هر حمله سایبری به سایت باعث خواهد شد تا اراده ای قوی تر به ما برای ادامه راه بدهد.

 

واسلام علیکم ورحمه الله وبرکه

سید محمدکاظم حسینی طباطبائی
۲۶\۱\۹۶

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه