یکسال از شروع به کار ۲ نماینده ی فعلی سیستان می گذرد، گذشت یک سال از انتخابی که به امید تغییر مردم سیستان را به پای صندوق های رای کشانده بود، خیلی زود مسیر خود را تغییر داد و جایش را به ناامیدی و یٱسی مضاعف داد.     گـنــدم خـبــر:  مدتی است یکی از […]

یکسال از شروع به کار ۲ نماینده ی فعلی سیستان می گذرد، گذشت یک سال از انتخابی که به امید تغییر مردم سیستان را به پای صندوق های رای کشانده بود، خیلی زود مسیر خود را تغییر داد و جایش را به ناامیدی و یٱسی مضاعف داد.

 

 

گـنــدم خـبــر:  مدتی است یکی از دو نماینده سیستان غیبت برگزیده و در لا به لای دود پایتخت محو شده است.

 

 

همه به امید تجربه یک دوره نمایندگی و تخصص وی رای دادند تا شاید گرهی از مشکلات منطقه و مردم بازذشود، ولی گویا آرامش و آسایش پایتخت دامنگیر نماینده با تجربه سیستانی شده است.

 

 

این روزها نمایندگان سیستانی در مجلس شورای اسلامی به وظایف خود به درستی عمل نمی کنند که باعث نگرانی و ناراحتی مردم گردیده است.

 

 

 نه تنها برای حل مشکلات هیچ راهکاری اتخاذ نکرده اند بلکه یکی فقط مصاحبه می کند یکی ناپدید است و دیگری در کیلومتر ۶۰ متوقف شده است.

 

 

البته خدای را شکر که از بینشان لااقل یکی جنب و جوشی دارد و هراز گاهی مورد انتقاد ما قرار می گیرد اما آن دو عزیز دیگر به طور کامل امید از بین رفته را تدفین کرده اند.

 

 

باید این روزها فقط و فقط  برای ظهور امام عصر(عج)دعا نمود،چرا که دیگر  هیچ امیدی به اینگونه نمایندگان سیستانی نمی توان داشت.

 

 

تمام مشقت و سختی فقط برای مردم باید باشد و آرامش برای نماینده؟ باز هم خواهد رسید وعده دیدار چهره به چهره آن زمان هزینه شرمندگی سکوت این روزهایتان را چگونه پرداخت خواهید کرد؟

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه