گــنـــدم خــبـــر : سرپرست اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای شهرستان زابل گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۹۶/۱/۱۳ در کلیه محورهای برون شهری کشور #ممنوع می باشد.     علی عالی در گفتگو با خبرنگار گــنـــدم خــبـــر  اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی در محور زابل به زاهدان شامل ممنوعیت تردد […]

گــنـــدم خــبـــر : سرپرست اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای شهرستان زابل گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۹۶/۱/۱۳ در کلیه محورهای برون شهری کشور #ممنوع می باشد.

 

 

علی عالی در گفتگو با خبرنگار گــنـــدم خــبـــر  اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی در محور زابل به زاهدان شامل ممنوعیت تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۸۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ در تاریخ ۱۳ و ۹۶/۱/۱۴ از محور فوق می باشد.

 

 

وی گفت: عبور و مرور انواع موتور سیکلت در تمامی محورهای سیستان بخصوص محور؛ زابل – زهک – چاه نیمه ، محور زهک – جزینک ، محور کوه خواجه ، محور زابل – بنجار – بی بی دوست در روز طبیعت ممنوع می باشد.

 

 

لازم به ذکر است: عبور و مرور انواع تریلر ، کامیون و تانکر های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه