گــنـــدم خــبـــر : یک یادداشت ضروری: رسول خدا (صلى الله علیه وآله) مى فرمایند: حاسِبُوا اَنْفُسَکُم قبلَ اَن تُحاسَبُوا و زِنُواها قبلَ اَنْ تُوزَنُوا و تَجَهَّزُوا لِلْعَرْضِ الاَْکْبَر ؛ خویشتن را محاسبه کنید قبل از آنکه به حساب شما برسند و خویش را وزن کنید قبل از آنکه شما را وزن کنند و آماده شوید […]

گــنـــدم خــبـــر : یک یادداشت ضروری: رسول خدا (صلى الله علیه وآله) مى فرمایند: حاسِبُوا اَنْفُسَکُم قبلَ اَن تُحاسَبُوا و زِنُواها قبلَ اَنْ تُوزَنُوا و تَجَهَّزُوا لِلْعَرْضِ الاَْکْبَر ؛ خویشتن را محاسبه کنید قبل از آنکه به حساب شما برسند و خویش را وزن کنید قبل از آنکه شما را وزن کنند و آماده شوید براى عرضه بزرگ (روز قیامت).

و اما بعد…
در ادامه ی بحث شمردن جوجه ها در آخر پاییز، برآن شدیم تا هر چند روز یک بار، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زابل که مسئولیت سنگین نمایندگی فکر و عقل و عقیده و تصمیم گیری این ملت مظلوم را در مدت چهار سال اخیر برعهده داشته اند را برصندلی داغ بنشانیم و فقط یک سوال از آنها بپرسیم:

 

در این مدت چه کرده اید؟ با رسم شکل و ارائه ی سند توضیح دهید

 

بدیهی است تنها چیزی که برای ما بی ارزش و بی معنی بوده و خواهد بود، ارائه ی آمار جلسات تشکیل شده و بازدیدهای انجام شده و پیگیری ها و گزارش مصوبه ی کمیسیون بر روی کاغذ و مشابه آن است.

 

چیزی که ما می خواهیم برایمان روشن شود، خروجی ملموس و قابل روئیت تلاشهای عزیزان در مدت این چهارسال بوده و تک تک جوابها و مطالب ارائه شده ی ایشان از کارشناسان مطلع مربوطه نظرخواهی و پاسخگویی و روشنگری خواهد شد.

 

لازم به ذکر نیست که این عزیزان، برای وظایفی که برعهده گرفته اند از سفره ی بیت المال حقوق گرفته اند و در مقابل ریال ریال آن در پیشگاه خدا و خلق خدا پاسخگو هستند.

 

اگر عزیزی از این عزیزان، علاقه ای به پاسخگویی و ارائه ی آمار نداشته باشد هم ما آن را به حساب نمره ی صفر ایشان در این امتحان درنظر گرفته و نتیجه ی امتحان را نیز به عموم مردم ارائه خواهیم نمود.

 

نگاه، نگاه منتقدانه، خریدارانه و طلبکارانه است و نباید به حساب تبلیغات برای شخص خاصی درنظر گرفته شود.

 

البته که اگر عزیزی، کارنامه ی روشن و پرمحتوای تاییدشده ای ارائه نماید، خواهی نخواهی نظرات نسبت به ایشان جلب خواهد شد.

 

این صحبت و مصاحبه و در واقع امتحان می تواند بصورت کتبی، شفاهی یا تلفنی انجام گیرد و ما از ثانیه ی انتشار این یادداشت منتظر اعلام آمادگی دوستان برای ارائه ی گزارش کار و ارائه ی آن خواهیم بود.

 

واضح است که درصورت عدم پاسخگویی دوستان(یا نمایندگان مطلع آنها)، عواقب پاسخ به بعضی از سوالات خاص و شفاف سازیهای مستندی که در آینده از طرف این گروه یا سایر دوستان مطالبه گر در سایر سایتها انجام خواهد گرفت به عهده ی خودِ عزیزان خواهد بود و درصورت عدم پاسخگویی از طرف ایشان، شرح وظایف تک تک اعضا و کمیسیون ها اعلام و از تک تک ایشان سوال خواهیم نمود که درقبال وظیفه ای که برعهده داشته اید و حقوقی که در این چهارسال گرفته اید چه کرده اید؟

 

نکته: طبق آخرین برداشت از سایت رسمی شورای شهر زابل، مسئولیت اعضای محترم شورای شهر زابل در کمیسیونها به شرح ذیل بوده است:
(نفرات اول هر لیست، ریاست کمیسیونها را برعهده داشته اند)

 

کمیسیون بهداشت و امور اجتماعی: هادی رضا اربابی نو، پرویزجهانتیغ، گلزار سرگلزایی

 

کمیسیون طرح و برنامه: پرویز جهانتیغ، حامد شهرکی مقدم، علی اکبری بزی

 

کمیسیون عمران و توسعه شهری: لایق رفعت، هادی اربابی نو، احمد میر

 

کمیسیون برنامه ریزی و خدمات شهری: گلزار سرگلزایی، حامد شهرکی مقدم، مهدی سرگلزایی

 

کمیسیون فرهنگی و ورزشی: مهدی سرگلزایی، پرویز جهانتیغ، شهلارضوانی

 

کمیسیون حقوقی و اداری: احمد میر، پرویز جهانتیغ، مهدی سرگلزایی

 

کمیسیون بانوان: شهلارضوانی، زهرا هرمزی، احمد میر

 

کمیسیون نظارت و ارزیابی عملکرد: علی اکبری بزی، حامد شهرکی مقدم، پرویز جهانتیغ

 

یاحق

حمید عباسی مقدم

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه