پیامکی که احساسات مردم سیستان را نشانه گرفت!

  • کد خبر : 35228
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
پیامکی که احساسات مردم سیستان را نشانه گرفت!

گندم خبر: غروب روز یکشنبه پیامکی بر روی خطوط ثابت تلفن همراه در منطقه سیستان با مضمون “سلام بر مردم شریف سیستان، تصویب منطقه آزاد و تجاری سیستان را به مردم غیور آن مرز و بوم تبریک عرض می نماییم/روابط عمومی مناطق آزاد کشور” ارسال شد. بعد از انتشار این پیامک سوالاتی متفاوت از سوی […]

گندم خبر: غروب روز یکشنبه پیامکی بر روی خطوط ثابت تلفن همراه در منطقه سیستان با مضمون “سلام بر مردم شریف سیستان، تصویب منطقه آزاد و تجاری سیستان را به مردم غیور آن مرز و بوم تبریک عرض می نماییم/روابط عمومی مناطق آزاد کشور” ارسال شد.

بعد از انتشار این پیامک سوالاتی متفاوت از سوی کاربران فضای مجازی در عکس العمل مشاهده این پیام بوجود آمد و در این بین برخی خوشحال، برخی آن را بازی با افکار عمومی دانستند و برخی ساعتی را بین امید و ناامیدی سپری کردند، اما در این بین برخی با کمی تٱمل این پیامک را مشکوک دانسته و ارسال آن را از طرف طیف خاص برای بازی با احساسات مردم سیستان بیان کردند.

بعد از مشاهده این پیامک خروجی خبرهای خانه ملت را مورد بررسی قرار دادیم که هیچ موردی در خصوص تصویب منطقه آزاد تجاری، صنعتی سیستان نظر ما را به خود جلب نکرد و تصمیم برآن شد برای صحت پیامک ارسالی به سراغ مدیر پروژه منطقه آزاد سیستان برویم.
.
طی تماس تلفنی خبرنگار گندم خبر در پی انتشار پیامک تصویب منطقه آزاد سیستان با منصور حجازی نیا دبیر منطقه آزاد سیستان و سوال راجع به صحت موضوع وی عنوان کرد: به هیچ عنوان این پیامک از سوی روابط عمومی مناطق آزاد ارسال نشده و در همان ساعات اولیه مشاهده پیامک تماس هایی در ارتباط با موضوع و پیگیری آن با ترکان رئیس منطقه آزاد و همچنین مدیر روابط عمومی مناطق آزاد کشور گرفته شد که آن ها نیز ارسال این پیامک را تکذیب کردند.

حجازی نیا عنوان کرد: طرح منطقه آزاد سیستان در کمیسیون های مربوطه در حال بررسی است.

به گفته دبیر منطقه آزاد سیستان هدف و علت انتشار این پیامک هنوز مشخص نشده است.

لازم به ذکر است طرح مناطق آزاد، تجاری و صنعتی در کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی است و بعد از تصویب در کمیسیون مجدد برای رای گیری و تصویب نهایی به صحن علنی مجلس برده خواهد شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=35228

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. اینقد با احساست مردم زجر کشیده سیستان بازی نکنید اقایان…..

  2. سردار نجات سیستان با دو طرح مهم منطقه آزاد و لوله کشی به مزارع ابر مرد دلسوز یار محرومان نماینده خاکی و خالص اولاد پیغمبر دکترسیدباقرحسینی