پیام سرپرست دانشگاه زابل به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای

  • کد خبر : 32879
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵
پیام سرپرست دانشگاه زابل به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای

گندم پرس: دکتر موسی بهلولی سرپرست دانشگاه زابل به مناسبت ۲۰ فروردین ماه، «روز ملی فناوری هسته ای» پیام تبریکی صادر نمود. متن کامل پیام بدین شرح است: بسمه تعالی بیستم فروردین ماه “روز ملی فناوری هسته ای” یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان و محققان ایران اسلامی در اثبات توانمندی های علمی کشور و اوج […]

گندم پرس: دکتر موسی بهلولی سرپرست دانشگاه زابل به مناسبت ۲۰ فروردین ماه، «روز ملی فناوری هسته ای» پیام تبریکی صادر نمود.

متن کامل پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

بیستم فروردین ماه “روز ملی فناوری هسته ای” یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان و محققان ایران اسلامی در اثبات توانمندی های علمی کشور و اوج اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران برای حرکت در مسیر رشد علمی و تکنولوژی و بومی سازی صنعت انرژی هسته ای است.

آنچه امسال بیشتر از سال های گذشته بر اهمیت این روز می افزاید، موفقیت ستودنی و افتخارآمیز تیم مذاکره کننده هسته ای در تثبیت حقوق هسته ای ایران و رفع تمامی مسائل و مشکلات کشور عزیزمان در زمینه استفاده صلح آمیز از این فناوری و قرار گرفتن اقتصاد ایران در مدار اقتصاد جهانی است.
امروزه با تحقق ارادۀ تاریخ ساز ملت ایران صدای صلح، عزت و فرهیختگی ایران اسلامی در جهان طنین‌انداز گشته است. برجام، فرجام و سرانجامِ مقاومت، خردورزی و تدبیر و اراده ی ملتی است که با جنگ و خشونت مخالف است و منطق، مذاکره و جدال احسن را برگزیده ‌است.

اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای سرافراز هسته ای و تلاش های مستمر تیم مذاکره کننده هسته ای در تحقق توافق هسته ای، روز فناوری هسته ای را شادباش گفته و خدا را شاکرم که در سایه توانمندی های علمی و پژوهشی دانشمندان ایرانی و دولت تدبیر و امید، امکان استفاده از این صنعت در کشور عزیزمان بیش از پیش مهیا شده است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32879
  • دیدگاه‌ها برای پیام سرپرست دانشگاه زابل به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.