تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

بازدید سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه از مجموعه عظیم تاکستان های مجتمع تحقیقاتی بقیه الله‌ الاعظم

  • کد خبر : 32884
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
بازدید سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه از مجموعه عظیم تاکستان های مجتمع تحقیقاتی بقیه الله‌ الاعظم

گندم پرس: در راستای اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از رسالت های اصلی دانشگاه، تلاش و برنامه‌ریزی گسترده ای در مجتمع تحقیقاتی بقیه الله‌ الاعظم دانشگاه با محوریت توسعه اقتصادی منطقه و افزایش نشاط عمومی صورت گرفته است. بخشی از ثمرات این تلاش ها به شکل توسعه کشت […]

گندم پرسدر راستای اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از رسالت های اصلی دانشگاه، تلاش و برنامه‌ریزی گسترده ای در مجتمع تحقیقاتی بقیه الله‌ الاعظم دانشگاه با محوریت توسعه اقتصادی منطقه و افزایش نشاط عمومی صورت گرفته است. بخشی از ثمرات این تلاش ها به شکل توسعه کشت محصولات خاص کشاورزی، به لحاظ پایداری و اهمیت اقتصادی همواره مورد تاکید مدیریت دانشگاه بوده است.

IMG_20160409_111100

دکتر مصطفی خواجه، سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع تحقیقاتی،‌ از دو مجموعه عظیم تاکستان نیز بازدید بعمل آورد.

دکتر خواجه، با تاکید بر فعالیت علمی و هدفمند در جهت افزایش بهره وری و تولید در باغات انگور، اتخاذ برنامه ریزی صحیح در جهت ایجاد چرخه تولیدی مناسب، بازاریابی، الگوسازی و اصلاح سیستم های کشت و بهره برداری کامل از ظرفیت ها را مورد تاکید قرار داد.

IMG_20160409_111049

وی در همین زمینه با تاکید ویژه بر ظرفیت بالای این مجموعه در خوداتکایی به لحاظ علمی، مالی و نیروی انسانی، برنامه‌ریزی شایسته و استمرار فعالیت های علمی کاربردی در توسعه این مجموعه را جزو اهم برنامه های مدیریتی دانشگاه بر شمرد.

دکتر عیسی خمری، مدیریت مجتمع، نیز ضمن ارایه گزارش فعالیت های انجام شده، اظهار امیدواری نمود که با توجه به حمایت و تاکید ویژه مدیریت دانشگاه بر اقدامات عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، در سال جاری پیشرفت قابل ملاحظه ای در بخش های مختلف این مجموعه صورت گرفته و انتظار می‌رود سطح بهره وری اقتصادی خصوصاً در تاکستان ها بیشتر از سنوات گذشته باشد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32884
  • دیدگاه‌ها برای بازدید سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه از مجموعه عظیم تاکستان های مجتمع تحقیقاتی بقیه الله‌ الاعظم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.