با سلام و عـرض ادب خدمت شما دوسـت و همراه گـرانقدر

« گندم خبر » قبل از اینکه یک رسانه باشد , تلاش دارد صدای نحیف مردم رنج کشیده دیار دلیرمردی و ایستادگی را به گوش همگان برساند , و فریادی باشد از دردهای سیستان فراموش شده.

در دو سال گذشته همه شما عزیزان و همراهان با نحوه کار گندم خبر بطور کامل آشنایی دارید و خط مشی آنها را خوب میشناسید , حال که بازگشتی دوباره را پس از استراحتی کوتاه تجربه میکنیم , آمده ایم تا حکایتی جدید داشته باشیم از آنچه برما و شما میگذرد.

حکایتهای که متاسفانه حکایتهای خوبی نیست و اغلب آن درد آور خواهد بود , البته برای دلسوزان واقعی و برخی را نیز دلخور و ناراحت خواهد کرد که چرا . . .

اما تنها هدف ما رضایت پروردگار و فرشتگانش برروی زمین که شما عزیزان هستید میباشد و لاغیر.

در انجام وظیفه ای که برای خود تعریف کرده ایم بی شک تمام تلاش و کوشش خود را خواهیم نمود تا نهایت همکاری را با مسئولین محترم ادارات و سازمانهای دولتی داشته باشیم و آنها را در بازکردن گره های کوری که دچار آن هستند همراهی نماییم , اما در این راه با هیچ کس عهد اخوت نبسته ایم و آنجه هست را به همان شکلی که وجود دارد  به اطلاع شما خواهیم رساند.

تمام کوشش سردبیران این مجله بر این است حتی‌الامکان نظرات و اخبار ارسالی شما بدون سانسور منتشر شود.

گندم خبر ، دارای صفحات مختلفی از جمله اخبار استان, اخبار سیستان , اخبار نمایندگان استان , حکایتهای نیشگون , سرزده , رادیو شهرگندم و . . . می باشد .

با توجه به وجود اخبار شهرستانها ، از تمامی شما عزیزان خواهشمندیم ما را در اطلاع رسانی و انتشار اخبار شهرها و روستاهای استان یاری رسانید .

همواره سعی خواهیم کرد واقعیات را همانطور که هست نشان دهیم و صداقت در کلام از اصلی ترین اصول  گندم خبر می باشد دراین راه ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید .

شما میت وانید به ۴ روش مطالب , یادداشت ها و اخبار خود را برای ما ارسـال بفرمائید :

۱- از طریق فرم تماس با ما

۲- از طریق ایمیل info@gandomkhabar.ir

۳- از طریق شماره ۰۹۱۲۷۷۴۵۴۰۷, ارسال خبر بصورت پیامک و یا با برنامه تلگرام

  ۴- ارسال از طریق قسمت ارسال نظرات سایت( درپایان هر مطلب میتوانید در قسمت ارسال نظرات , مطالب خود را ارسال بفرمائید )


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد