گندمــ پرس : مدت حدود 9 ماه است که حقوق و عیدی و سالانه ی حدود 150 نفر از پرسنل شرکت ماگما که مجری تولید کانالهای سیمانی انتقال آب در دشت سیستان است پرداخت نشده است.     به بنا براین گزارش  به نقل از منبع آگاه گویا دلیلی که برای علت عدم پرداخت حقوق […]

گندمــ پرس : مدت حدود 9 ماه است که حقوق و عیدی و سالانه ی حدود 150 نفر از پرسنل شرکت ماگما که مجری تولید کانالهای سیمانی انتقال آب در دشت سیستان است پرداخت نشده است.

 

20150520013204 (1)

 

به بنا براین گزارش  به نقل از منبع آگاه گویا دلیلی که برای علت عدم پرداخت حقوق کارکنان این شرکت اعلام شده است , نیامدن بودجه است و کارگران، درحال حاضر فقط از طریق یارانه امرار معاش می کنند و گاهی برای 100هزار تومان پول، کارشان به جروبحث با حسابداری می انجامد و البته بی نتیجه.
این منبع افزود: نامه نگاریهاى زیادى به اداره کار و فرماندارى و کارفرما و دفتر نمایندگان شهر و همه شده و نتیجه ای تابحال به دست نیامده است.
وی گفت: ما هرماه صورت وضعیت کارکرد به کارفرما که شرکت آب وخاک سیستان است ارائه داده و برطبق همان، پول دریافت میکنیم که متاسفانه صورت وضعیت مهر 93 به بعد نقد نشده است و همه بلاتکلیف هستیم.

 

20150520013213

 

و جالب این که تاقبل از این، پرسنل به خاطر اینکه سرکار باشند مدارا میکردند، اما حالا گفته می شود کار تعطیل شده و پروژه هم کم کم درحال تعطیلیست.
جناب فرماندار؛ استاندار گرامی؛ علیرغم اینکه می دانیم شما به فکر و پیگیر مسائل و مشکلات مردم مظلوم این استان و منطقه هستید و این مورد هم مصداق ظلم به مظلوم است، مقتضی است به سرعت و با قدرت، دستور پیگیری بفرمایید؛ علت هم اینکه درصورتیکه پروژه ی این شرکت و البته خود شرکت تعطیل شود، هیچ تضمینی برای پرداخت حقوق این 150 نفر وجود نخواهد داشت.

یاحق.
“حمید عباسی” سیستان فراموش شده

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه