9 ماه کار بدون حقوق : طلب استمداد کارکنان شرکت ماگما (لوله های بتنی زابل) از مسئولین

 • کد خبر : 24181
 • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
9 ماه کار بدون حقوق : طلب استمداد کارکنان شرکت ماگما (لوله های بتنی زابل) از مسئولین

گندمــ پرس : مدت حدود 9 ماه است که حقوق و عیدی و سالانه ی حدود 150 نفر از پرسنل شرکت ماگما که مجری تولید کانالهای سیمانی انتقال آب در دشت سیستان است پرداخت نشده است.     به بنا براین گزارش  به نقل از منبع آگاه گویا دلیلی که برای علت عدم پرداخت حقوق […]

گندمــ پرس : مدت حدود 9 ماه است که حقوق و عیدی و سالانه ی حدود 150 نفر از پرسنل شرکت ماگما که مجری تولید کانالهای سیمانی انتقال آب در دشت سیستان است پرداخت نشده است.

 

20150520013204 (1)

 

به بنا براین گزارش  به نقل از منبع آگاه گویا دلیلی که برای علت عدم پرداخت حقوق کارکنان این شرکت اعلام شده است , نیامدن بودجه است و کارگران، درحال حاضر فقط از طریق یارانه امرار معاش می کنند و گاهی برای 100هزار تومان پول، کارشان به جروبحث با حسابداری می انجامد و البته بی نتیجه.
این منبع افزود: نامه نگاریهاى زیادى به اداره کار و فرماندارى و کارفرما و دفتر نمایندگان شهر و همه شده و نتیجه ای تابحال به دست نیامده است.
وی گفت: ما هرماه صورت وضعیت کارکرد به کارفرما که شرکت آب وخاک سیستان است ارائه داده و برطبق همان، پول دریافت میکنیم که متاسفانه صورت وضعیت مهر 93 به بعد نقد نشده است و همه بلاتکلیف هستیم.

 

20150520013213

 

و جالب این که تاقبل از این، پرسنل به خاطر اینکه سرکار باشند مدارا میکردند، اما حالا گفته می شود کار تعطیل شده و پروژه هم کم کم درحال تعطیلیست.
جناب فرماندار؛ استاندار گرامی؛ علیرغم اینکه می دانیم شما به فکر و پیگیر مسائل و مشکلات مردم مظلوم این استان و منطقه هستید و این مورد هم مصداق ظلم به مظلوم است، مقتضی است به سرعت و با قدرت، دستور پیگیری بفرمایید؛ علت هم اینکه درصورتیکه پروژه ی این شرکت و البته خود شرکت تعطیل شود، هیچ تضمینی برای پرداخت حقوق این 150 نفر وجود نخواهد داشت.

یاحق.
“حمید عباسی” سیستان فراموش شده

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=24181

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. کاش می شدازکارکنان طول خط ابفا هم می نوشتی که به بدبختی حقوق می گیرند

 2. اقای نماینده/شما که مدعی جلوگیری از انحلا شرکت اب و خاک سیستان بودید و هیچ مدرک مستندی ارائه نفرمودید/چرا در قبال این انسان های مظلوم بی تفاوتی

 3. با سلام و احترام جناب آقای دهمرده خواهشمندم در این مورد اطلاع رسانی فرمایید . قطعا بی ثواب نخواهد بود . همانطور که خبر انحلال شرکت آب و خاک را شما برای اولین بار منتشر فرمودید.. وقتی خود شرکت آب و خاک منحل شده و امور مربوط به آن را طی میکند و همه مشغول سیساسی کاری و در جو انتخابات هستند قطعا برای همه کارگران شرکتهای طرف قرار داد با این شرکت که بالغ بر 1000 نفر هستند و کارکنان خودش این مشکلات بوجود خواهد آمد. کارکنان شرکت آب و خاک که 80 نفر میباشند و کارمند دولت هستند در سال 94 هنوز حقوق ماهیانه خود را دریافت نکرده اند .

 4. امروز بعد از اینکه فضای نماز جمعه زابل با خطبه های عبادی سیاسی امام جمعه دانشمند شهرمان و نیز خادم بزرگواری که از حرم مطهر رضوی از مشهد تشریف اورده بودند و روایت شفای خودش از اقا امام رضا را برای مردم گفتند و قلب ها یکسره پشت پنجره فولاد امام رئوف قرار گرفت بسیار معنوی شده بود/ متاسفانه متاسفانه با اقدام عجیب نماینده زابل و دادن متنی به اقای نورا در خصوص اقداماتش که از تریبون بخوانند فضای مصلا و درد و رنج مردم چند برابر شد مخصوصا وقتی بیانیه این نماینده قرائت شد و در ان اعلام شد این نماینده چهار پنکه دقت فرمایید چهار پنکه به مصلا اهدا کرد./لحظه ای که مردم منتظر احتمالا خبر بسیار خوشی بودند./امیدواریم بعضی ها از خدا شرم کنند و دنبال سوء استفاده نباشند./اگر کسی کار خیر انجام می دهد قصدش باید رضای خدا باشد نه این حرکت که همه نمازگزاران را دل ازرده نمودند.

 5. لطفا پنکه بدهید/به هر نفر یک پنکه

 6. خدا عاقبت ما را بخیر کند

 7. سلام …نیشگون محکم
  بد نیست مسولین استان وقتی سر سفرهای رنگین هستن و یا مهمانی های از پول بیت المعال میگیرند به فکر این عزیزانی که پیامبر بر دستانشان بوسه میکرد باشید…بدک نیست…