تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

9 دی روزتجلی ولایت مداری مردم ایران  است

  • کد خبر : 30980
  • ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
9 دی روزتجلی ولایت مداری مردم ایران  است

گندمـــــ پرس : 9دی روز درخشش نسل‌های سوم و چهارم انقلاب و آینده‌سازان کشور در میدان دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب بود. دکتر محمد مجوزی اظهار داشت: تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از نقاط عطفی است که در توسط ملت ولایت مدار ایران اسلامی نقش رقم خورده است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت […]

گندمـــــ پرس : 9دی روز درخشش نسل‌های سوم و چهارم انقلاب و آینده‌سازان کشور در میدان دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب بود.

دکتر محمد مجوزی اظهار داشت: تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از نقاط عطفی است که در توسط ملت ولایت مدار ایران اسلامی نقش رقم خورده است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت های فرزندان این سرزمین، و پیشرفت های چشمگیر در عرصه های مختلف علمی جلوه های زرینی از سیر تکامل هویت انقلابی و ولایتمداری مردم ایران است.
رئیس واحد زابل گفت: در این میان دشمنان همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند. که با رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب و بصیرت ملت ایران ناکام شده اند. فتنه 88  نیز، توطئه ای دیگر از دشمنان پنهان و آشکار در مصاف با انقلاب، نظام و مردم ایران بود که با خلق حماسه 9 دی توسط ملت با بصیرت ایران  نقش بر آب شد.
 مجوزی تصریح کرد: حماسه 9 دی و حضور میلیونی مردم ایران در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله های آگاهی و بصیرت نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه 88 به شمار می رود.
وی خاطرنشان کرد: 9دی روز درخشش نسل‌های سوم و چهارم انقلاب و آینده‌سازان کشور در میدان دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب و اعلام برائت از حرمت‌شکنان عاشورا بود که فتنه گران و بیگانگان طمع کار و کینه توز را رسوا و به خاک ذلت کشاند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30980
  • دیدگاه‌ها برای 9 دی روزتجلی ولایت مداری مردم ایران  است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.