گندمــ پرس : کمپ ترک اعتیاد نیاتک زابل با حضور مدیر کل بهزیستی سیستان و بلوچستان ،مرعشی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه زابل، مهندس ناظری فرماندار زابل و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح گردید. به گزارش گندمــ پرس به نقل از واحد مرکزی خبر , مرکز ترک […]

گندمــ پرس : کمپ ترک اعتیاد نیاتک زابل با حضور مدیر کل بهزیستی سیستان و بلوچستان ،مرعشی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه زابل، مهندس ناظری فرماندار زابل و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از واحد مرکزی خبر , مرکز ترک اعتیاد نیاتک با هزینه بیش از 3 میلیارد ریال و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زابل به بهره برداری رسید.

IMG_6278

 


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ناظری فرماندار زابل در مراسم افتتاح این مرکز گفت: مرکز ترک اعتیاد نیاتک دارای 100 نفرظرفیت است که در مرحله اول تعداد 30 نفر از معتادان مواد مخدر صنعتی زابل به این مرکز منتقل شدند.

وی افزود: مساحت این مرکز ترک اعتیاد هزار و 300 مترمربع است.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان هم در این مراسم گفت: طول مدت درمان در این مرکز 3 ماه است که در صورت نیاز بیشتر فرد به درمان تا 6 ماه نیز تمدید می شود.

IMG_6287

 


مرعشی افزود: تا پایان سال جاری سومین مرکز ترک اعتیاد در استان سیستان وبلوچستان با مشارکت بخش خصوصی در ایرانشهر به بهره برداری می رسد.

مرکز ترک اعتیاد نیاتک در 14 کیلومتری جاده زابل به هیرمند واقع شده است.


همچنین همایش هم اندیشی و اجتماعی کردن مبارزه با مصرف مواد مخدر نیمه دوم سال جاری در زاهدان برگزار می شود.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان امروز در نشست تجلیل از فعالان مبارزه با مواد مخدر این استان گفت :این همایش با حضور امامان جمعه و جماعات و معتمدان اهل تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان و نمایندگانی از کشورهای افغانستان و پاکستان برگزار می شود.

مرعشی هدف از برگزاری این گردهمایی را اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر و تقبیح مصرف مواد مخدر در جامعه اعلام کرد.

در این نشست از فعالانی که با این ستاد در امر مبارزه با مواد مخدر طرح و برنامه ارائه کرده اند و یا در خدمات مشاوره ای و جمع آوری معتادان کارتن خواب مشارکت داشته اند، تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه