شهرگندمـــ : تیم والیبال شهرداری زاهدان در آخرین بازی هفته پنجم لیگ برتر والیبال کشور موفق شد تیم ارتعاشات صنعتی که از بازیکنان تیم ملی نوجوانان کشور سود میبرد را با حساب سه بر صفر شکست دهد. به گزارش شهر گندمـــ به به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در آخرین دیدار هفته پنجم لیگ […]

شهرگندمـــ : تیم والیبال شهرداری زاهدان در آخرین بازی هفته پنجم لیگ برتر والیبال کشور موفق شد تیم ارتعاشات صنعتی که از بازیکنان تیم ملی نوجوانان کشور سود میبرد را با حساب سه بر صفر شکست دهد.

No%20Name(1)

به گزارش شهر گندمـــ به به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در آخرین دیدار هفته پنجم لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور که به علت حضور نوجوانان ملی پوش کشورمان در لیگ برتر نوجوانان با دور روز تاخیر برگزار شد، تیم شهرداری زاهدان از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۴ آذرماه ۱۳۹۳ به مصاف نوجوانان کشورمان در تیم ارتعاشات صنعتی ایران رفت.

 

در این دیدار که در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، شاگردان جبار قوچان نژاد در سه ست پیاپی با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰ شاگردان محمد وکیلی را از پیشرو برداشتند و با ۴ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی گروه یک قرار گرفتند و ارتعاشات نیز بدون امتیاز هفتم ماند.

No%20Name(2)

بهنژاد، والی، ولی پور، نور محمدی، کریمی و یوسفی اسامی بازیکنان آغاز کننده تیم شهرداری زاهدان بودند و وکیلی هم در ابتدای این مسابقه رمضانی، رسولی، آق چلی، پایدار، مجرد، صمدی و طالبی را به میدان فرستاد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه