13 آبان نماد در هم تنیدگی خردمندی، عقلانیت و تجلی ظلم ستیزی جنبش دانشجویی است

  • کد خبر : 29747
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
13 آبان نماد در هم تنیدگی خردمندی، عقلانیت و تجلی ظلم ستیزی جنبش دانشجویی است

گندمــــ پرس : نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان و استاندار این استان در بیانیه ای مشترک اعلام کردند: 13 آبان نماد در هم تنیدگی خردمندی، عقلانیت و تجلی خشونت ستیزی و ظلم ستیزی جنبش دانشجویی است.     به گـــزارش گندمــــ پرس ، در بیانیه آیت الله عباسعلی سلیمانی […]

گندمــــ پرس : نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان و استاندار این استان در بیانیه ای مشترک اعلام کردند: 13 آبان نماد در هم تنیدگی خردمندی، عقلانیت و تجلی خشونت ستیزی و ظلم ستیزی جنبش دانشجویی است.

 

81824559-70276974

 

به گـــزارش گندمــــ پرس ، در بیانیه آیت الله عباسعلی سلیمانی و علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان به نقل از رهبر معظم انقلاب آمده است: 13 آبان نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی ایمان متکی به بصیرت و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی است.

 

این بیانیه می افزاید: بازخوانی و تبیین مستمر رخدادها و حوادث آموزنده و عبرت انگیز جوامع ؛ ضرورتی اجتناب ناپذیر و نیاز حیاتی ملتها به شمار می رود و وقایع الهام بخش 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران نیز در شمار این رخدادها محسوب می شود.
13 آبان نماد شوریدن قشر فرهیخته و نخبه جامعه یعنی دانشگاهیان علیه تحقیرها و تضعیف ها و غارتگری ها و دخالت های بی حد و حصر شیطان بزرگ یعنی آمریکاست.

 

تبعید حضرت امام خمینی (ره)، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی در سال 1357 توسط رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران بدست دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 خاطراتی الهام بخش هستند که در 13 آبانماه هر سال ضمن یاداوری جنایتها و خیانتهای آمریکا، استقلال طلبی، آزادی خواخواهی و اسلام جویی ملت انقلابی ایران در برابر شیطان بزرگ را فراروی آحاد جامعه و به ویژه نسل جوان قرار می دهد.

 

اینجانبان ضمن دعوت از حضور مردم فهیم و بصیر استان همگام با ملت بزرگ ایران اسلامی، در راستای تداوم انقلاب اسلامی، این میراث عظیم امام و شهدا، بار دیگر با رهبر انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرده و اجرای منویات ایشان را از اولویتهای اصلی خود می دانیم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=29747
  • دیدگاه‌ها برای 13 آبان نماد در هم تنیدگی خردمندی، عقلانیت و تجلی ظلم ستیزی جنبش دانشجویی است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.