گندم پرس:مدیرکل حمل و نقل و پایانه های سیستان و بلوچستان :از ۲۵ اسفند تا کنون با اجرای طرح نوروزی ۵۷ هزار نفر از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی سیستان و بلوچستان جابجا شدند که مسیر ۷۰ درصد آنان درون استانی و ۳۰ درصد برون استانی بوده است.وی گفت: بر اساس آمار تعداد مسافران […]

گندم پرس:مدیرکل حمل و نقل و پایانه های سیستان و بلوچستان :از ۲۵ اسفند تا کنون با اجرای طرح نوروزی ۵۷ هزار نفر از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی سیستان و بلوچستان جابجا شدند که مسیر ۷۰ درصد آنان درون استانی و ۳۰ درصد برون استانی بوده است.
وی گفت: بر اساس آمار تعداد مسافران جابجا شده از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی به خارج از استان در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل پنج درصد افزایش داشته است.
وی افزود: بر اساس اطلاعات دستگاههای ترافیک شمار موجود در جادههای سیستان و بلوچستان در این مدت ۳۶ هزار و ۸۴۸ خودرو وارد استان و ۴۰ هزار و ۸۰۲ دستگاه خودرو از استان خارج شدند.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بیشترین ترددهای ثبت شده از ۲۵ اسفند تا کنون مربوط به محورهای زاهدان – زابل، زابل – نهبندان و ایرانشهر – بمپور بوده است./ایرنا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه