تاریخ : سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023

۶۰ درصد از واجدان شرایط در حوزه انتخابیه زابل رای دادند

  • کد خبر : 32002
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴
۶۰ درصد از واجدان شرایط در حوزه انتخابیه زابل رای دادند

گندم پرس:هوشنگ ناظری جمعه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۷۵ هزار نفر در حوزه انتخابیه زابل شامل شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز واجد شرایط حضور در انتخابات هستند. وی گفت: ۳۰۵ شعبه اخذ رای برای حوزه انتخابیه زابل در نظر گرفته شده است.وی با بیان اینکه ۱۹ هزار و ۱۰۰ نفر […]

گندم پرس:هوشنگ ناظری جمعه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۷۵ هزار نفر در حوزه انتخابیه زابل شامل شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز واجد شرایط حضور در انتخابات هستند.


وی گفت: ۳۰۵ شعبه اخذ رای برای حوزه انتخابیه زابل در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه ۱۹ هزار و ۱۰۰ نفر رای اولی در حوزه انتخابیه زابل وجود دارند افزود: آمار به دست آمده تا ساعت ۱۹ امشب نشان دهنده حضور پررنگ و باشکوه تمام اقشار مردم سیستان در انتخابات است.


معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: حضور مردم منطقه سیستان در انتخابات درک عمیق سیاسی و فرهنگی آنان را نشان می دهد.
وی تصریح کرد: هیات های نظارت، بازرسی، اجرایی و تمام عوامل برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه زابل نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و تاکنون گزارشات پراکنده ای از برخی از شعب به دست ما رسیده است.


وی با بیان اینکه نتیجه نهایی پس از بازگشایی صندوق ها و شمارش آرا به ستاد انتخابات کشور و استان اعلام خواهد شد تاکید کرد: آمارهای که توسط برخی از افراد در فضای مجازی اعلام می شود بر اساس ذهنیت خودشان است.


وی از رسانه ملی و جراید که حضور باشکوه مردم در انتخابات هفتم اسفند را پوشش داده اند قدردانی کرد.


استان سیستان و بلوچستان دارای هشت کرسی در مجلس شورای اسلامی شامل زابل (زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز) دو نماینده، زاهدان ۲ نماینده، خاش یک نفر، ایرانشهر (ایرانشهر، دلگان، فنوج و سرباز) یک نفر، سراوان(سراوان، سیب سوران مهرستان) یک نفر و چابهار(نیکشهر، کنارک، چابهار و قصرقند) یک نفر است.


استان سیستان و بلوچستان افزون بر دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که یک میلیون و ۶۸۵ هزار و ۷۶۰ نفر آنان واجد شرایط رای دادن هستند./ایرنا

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32002

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. ساعت اعلام ونتیجه آراى روحداقل مشخص میکردید

  2. گندم پرس عزیز در مورد تخریب چی ها لطفا اطلاع رسانی کنید . طایفه …. شروع به تخریب دکتر کیخا نموده اند . زورشان به دکتر دهمرده که نمی رسد . شایعه شده که ………………….. .