گندم پرس : هامون پرس :به نقل از ایرنا سرهنگ پاسدار عوضعلی فقیری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سهمیه اعزام استان هزار و ۲۰۰ نفر بود افزود: امسال هزار و ۴۴۶ نفر از مردم استان برای اعزام به مرقد امام امت(ره) ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۶۶ نفر خواهر و هزار […]

گندم پرس : هامون پرس :به نقل از ایرنا سرهنگ پاسدار عوضعلی فقیری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سهمیه اعزام استان هزار و ۲۰۰ نفر بود افزود: امسال هزار و ۴۴۶ نفر از مردم استان برای اعزام به مرقد امام امت(ره) ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۶۶ نفر خواهر و هزار و ۸۰ نفر برادر هستند.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته ۴۱۲ زائر شهرستان های زاهدان و زابل فردا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه عصر با قطار و بقیه زائران با ۲۰ دستگاه اتوبوس فردا ساعت ۹ صبح برای شرکت در سالگرد ارتحال امام امت (ره) به مرقد آن بزرگوار اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه شعار امسال کاروان های حرم مطهر ‘همدلی و همزبانی’ است تصریح کرد: برای بهره مندی زائران استان از برنامه های مختلف در هر اتوبوس یک نفر روحانی، امدادگر و پلیس یار پیش بینی شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: این نهاد بر اساس دستور العمل های موجود تمام تمیهدات و تدابیر از جمله کمیته راهنمایی زائران، اقدامات شناسایی شامل داشتن لباس های محلی همه زائران، بیمه حوادث، طرح پرداخت غرامت واسکان آنان را برای اعزام افراد مورد توجه قرار داده است.

سرهنگ فقیری خاطر نشان کرد: سال گذشته علاوه براعزام هزار و ۲۰۰ نفر از مردم استان به مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی به وسیله سپاه پاسداران ۲۳۶ نفر از علما و کارمندان ادارات مختلف نیز به صورت خودجوش دراین مراسم معنوی شرکت کردند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه