تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

یک روز با رییس کمیسیون نظارت بر شورای شهر زاهدان

  • کد خبر : 23646
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹

گندمــ پرس : به نقل از عصر هامون  : وبسایت زاهدانه نوشت : به مناسبت روز ملی شوراها یک روز با رییس کمیسیون نظارت برشورای شهر زاهدان بودیم که مشروح آن در ذیل آمده است:  پرویز سارانی کارشناس ارشد علوم سیاسی، علاوه برعضویت در شورای شهر بعنوان نائب رییس حمایت از حقوق مصرف کنندگان سیستان […]

گندمــ پرس : به نقل از عصر هامون  : وبسایت زاهدانه نوشت : به مناسبت روز ملی شوراها یک روز با رییس کمیسیون نظارت برشورای شهر زاهدان بودیم که مشروح آن در ذیل آمده است: 
پرویز سارانی کارشناس ارشد علوم سیاسی، علاوه برعضویت در شورای شهر بعنوان نائب رییس حمایت از حقوق مصرف کنندگان سیستان وبلوچستان،مشاور مدیرکل صنعت،معدن وتجارت،بازرس ناظربربازارمی باشد.
وی فعال سیاسی،فرهنگی واجتماعی،خبرنگار وروزنامه نگارنیز است که با همت وتلاش ارزنده در حال ارائه خدمت مطلوب به شهروندان است.
سه شنبه ساعت 5:30صبح،رسیدگی به شکایات مردمی وبازدید از مناطق:
رییس کمیسیون نظارت بر شورای شهر زاهدان مطابق برنامه هفتگی برای رسیدگی به شکایات مردمی به بازدید از مناطق نامبرده پرداخت.
این بازدید تا ساعت8:45 دقیقه ادامه داشت که مهمترین قسمت آن حضور مسئولان مربوطه درمحل خدمت دربین مردم می باشد که به نوبه خود شاخص ترین عمل برای رفع مشکلات مردم ،همدلی وهمکاری بین مردم ومجموعه شهری محسوب می شود. 
همچنین در این  بازدید طرح تعریض خیابان امام خمینی(ره) که برای اتصال دومحور به یکدیگر(خیابان مکران-فلکه کوزه) برای اولین بار در زاهدان اجرا شده است ، متاسفانه بعلت عدم آگاه سازی شهروندان وفرهنگ ضعیف شهرنشینی برخی افراد زباله ها وفاضلاب شهری را در محل رها کرده که این امر نه تنهاباعث خرابی آسفالت شده بلکه جلوه زشت ونازیبایی به منطقه داده است.

 

IMG_1821

 

بازدید از خیابان آزادگان2 ورفع مشکل خرابی آسفالت

خیابان امام خمینی 72 وبازدید از طرح تعریض دومحورمکران-فلکه کوزه

بازدید از خیابان کوثردرخصوص جمع آوری زباله ها

بازدید از پارکی که جایگزین دپوی زباله شد

طرح آسفالت بلوارنبوت ( شهرک کارگاهی)

IMG_1894

 

ساعت 9صبح افتتاح شهرداری منطقه شش جهاد کشاورزی

ساعت 11:30، دفتر کاری رییس کمیسیون نظارت برشورای شهرزاهدان: 

 
این ساعت از کار او اختصاص داشت به بررسی نامه ها و ملاقات مردمی که وی در این دیدار ها با خوشرویی و سرشار از انرژی به یکایک صحبت های مردم گوش فرا می داد و در جهت رسیدگی به آنها دستورات لازم را صادر و مشکلات آنان را پیگیری می کرد. 

ساعت 12ظهر، نشست رییس کمیسیون نظارت به همراه سایراعضای شورای شهر ومدیران شهری در خصوص رفع معضل مسابقات اتومبیل رانی جوانان سهل انگار باسرعت بالا در خیابان دانشگاه که منجر به فوت افراد ومصدوم شدن شهروندان در روزهای اخیرشده است. 

ساعت 18 ،جلسه اعضای شورا بایکدیگر در خصوص نامه های رسیده ومصوبات کمیسیون شورا در طی هفته که این جلسه تا ساعت20 طول کشید.

IMG_1886

 

 

در این روزکاری نسبتا سنگین فرصتی پیدا کردیم که چند سوال از وی بپرسیم که در زیر می آید:

مهم ترین کاری که در دوره چهارم شورای اسلامی شهر زاهدان انجام داده اید:

مصوبه ایجاد دروازه مشهور به دروازه قرآن، تکریم ارباب رجوع ،بازدیدهای مستمر ازسطح شهر،تشکیل جلسات با مجموعه شهرداری وسامانهای دولتیِ خدمات رسان در جهت حل مشکلات مردم از قبیل مشکلات نفت،گاز،مشکلات ترافیکی،معضل کامیون داران ووسائط نقیله سنگین،مشکلات بیمه کارگزاران واقشار آسیب پذیرجامعه،تحولات اداری وشفافیت مالی واقتصادی از جمله برنامه ها در دوره چهارم شورای شهر می باشد.

کدام یک از نمایندگان مجلس ، همکاری بیشتری با شورای شهر دارد؟

دو نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی برای این شهر زحمت می کشند؛ اما در حالت کلی دکتر کاشانی در چندمرحله در شورا حضورپیدا کرده که این نشان دهنده احترام این فرد به مردم ونمایندگان مردم است.

درآمد شما در ماه چقدر است؟

اعضای شورای شهر حقوق نمی گیرند، فقط حق جلسه می گیرند، مزد نهایی ؛ رضایت مردم نسبت به عملکرد شورا می باشد که نشاندهنده فعالیتهای شبانه روزی،رایزنی ها وپیگیری وحرمتی است که مجموعه شورای شهر برای مردم قائل هستند.از طرفی پست ومقام ماندنی نیست آنچه که در تاریخ برجا می ماند رفتار،کرداروگفتار خوب است ،در این راستا ما نیازمند وحدت ،همدلی وهمزبانی در سطح استان وکشور هستیم تابتوانیم بهترخدمت کنیم چرا که ماندگاری با خدمت است وبس

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23646
  • دیدگاه‌ها برای یک روز با رییس کمیسیون نظارت بر شورای شهر زاهدان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.