گندمـــ پرس : سال 94 بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهد بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. به گزارش گندمـــ پرس از همین اول سال کم کم صدای پای کاندیداهای احتمالی در گوشه و کنار شهرهای مختلف کشور […]

گندمـــ پرس : سال 94 بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهد بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش گندمـــ پرس از همین اول سال کم کم صدای پای کاندیداهای احتمالی در گوشه و کنار شهرهای مختلف کشور به گوش می رسد , استان ما نیز از این قائده مستثنی نیست و از روزهای اول سال و ایام نوروز کاندیداها با حضور درجمع مردم سعی در جلب نظر انها داشتند.

در عین حال در شهرهای مختلف اسامی گوناگونی از افراد بعنوان کاندیداهای احتمالی مجلس دهم به گوش میرسد , منطقه سیستان نیز که در مجلس دو نماینده دارد از این قائده جدا نیست و از همکنون کاندیداهای قدیمی و جدید مشغول فعالیت شده اند.

 

نرجس حسینی طباطبایی

 

بنا براین گزارش یکی از کاندیداهای احتمالی حوزه انتخابیه زابل سرکار خانم سیده نرجس حسینی طباطبایی فرزند شهید والا مقام سید محمد تقی حسینی طباطبایی رهبر انقلابیون سیستانی و نماینده دوره اول سیستان در مجلس شورای اسلامی که درحادثه انفجار حزب جمهوری به درجه رفیع شهادت نائل شد , می باشد.

خانم حسینی که 42 سال سن دارد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی , فرهنگی  می باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه