شهرگندمـــ : محمد پنجه کوبی یکی از ماموران انتظامی نیکشهر که روز جمعه در درگیری با اشرار مسلح در بخش لاشار نیکشهر زخمی شده بود، امروز در بیمارستان زاهدان به شهادت رسید.   خبری کوتاه که بنقل از فرمانده نیروی انتظامی استان بیان شد , درنگاه اول از شنیدن این خبر ناراحت شدم اما پس […]

شهرگندمـــ : محمد پنجه کوبی یکی از ماموران انتظامی نیکشهر که روز جمعه در درگیری با اشرار مسلح در بخش لاشار نیکشهر زخمی شده بود، امروز در بیمارستان زاهدان به شهادت رسید.

 

خبری کوتاه که بنقل از فرمانده نیروی انتظامی استان بیان شد , درنگاه اول از شنیدن این خبر ناراحت شدم اما پس از کمی تفکر خدای را شکر کردم . شاید تعجب کنید که چرا شکر خدا , آنهم دراین شرایط.

 

بله علاوه براینکه شکر خدای درهمه حال سفارش شده است , خدا را شاکریم که باب شهادت همچنان بر روی ما سیستانیها باز است و دفاع از ایران برای ما به هشت سال دفاع مقدس خلاصه نشد و هنوز هم ما با جان و مال درحال دفاع از ایران اسلامی هستیم.

 
هر چند سیستان با اهدای خون رشیدترین فرزندانش در هشت سال دفاع مقدس سرافراز است و نام شهدا و جانفشانیهایشان تا ابد بر تارک تاریخ میدرخشد اما در زمان حال نیز شانه هایمان مفتخر به بدوش کشیدن هر هفته یک بزرگ مرد شهید از این خطه است.(اگر چه برخی از آن بعنوان شغل جدید مردم سیستان یاد میکنند).
 
بکشید ما را , که ملت ما بیدارتر میشود
 
اما ای کاش یادمان نرود اینان رفتند تا سربلندی را برای ایران و ایرانیان به ارمغان آورند. امید است دیار مردان مرد در سراشیبی بی توجهی فراموش نشود.
 
یادداشت: سبحان گندمـ پرسی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه