تاریخ : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 3 July , 2022

گلایه ما از بعضی مسئولین و نمایندگان است که به فکر منافع شخصی خودشان هستند + پاسخ رهبر معظم انقلاب

  • کد خبر : 46760
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۱
گلایه ما از بعضی مسئولین و نمایندگان است که به فکر منافع شخصی خودشان هستند + پاسخ رهبر معظم انقلاب
گلایه بنده از بعضی مسئولین و نمایندگان می باشد چرا که بعضی از این نمایندگان به جای اینکه به فکر مردم باشند....

قائم مقام کانون جهادی شهید محسن باقری بعد از صحبت‌های دبیران کانون‌ها و تشکلها با کسب اجازه از مقام معظم رهبری در سخنانی در دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب برخی از مشکلات مردم استان سیستان و بلوچستان را بیان کردند.

 

به گزارش گندم خبر,مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان بعد از صحبت های قائم مقام کانون جهادی شهید محسن باقری در مورد سیستان و بلوچستان چنین گفتند:

 

من در سیستان و بلوچستان زندگی کرده‌ام، وضع سیستان و بلوچستانِ امروز با سیستان و بلوچستان سال ۵۶ و ۵۷ که بنده آنجا بودم، از زمین تا آسمان فرق کرده است.

 

ایشان می گویند ما هوا نداریم؛ هوا نداریم یعنی چه؟ یعنی زابل گرد و غبار دارد؛ هر سالی، سه ماه، چهار ماه گرد و غبار دارد؛ راست میگوید؛ این یک گوشه‌ای از مشکلات سیستان و بلوچستان هست و بود؛ آن زمان مردم به‌معنای‌ واقعی ‌کلمه در بدبختی محض بودند؛ در بدبختی محض! بنده از نزدیک شاهد بودم.

 

بعد از انقلاب کارها شده، پیشرفتها شده، خدمات انجام گرفته؛ نه‌ فقط در سیستان و بلوچستان، [بلکه] در همه‌ی کشور؛ در زمینه‌ی عدالت خیلی کار انجام گرفته.

 

در ادامه متن کامل سخنان ایمان سرگزی قائم مقام کانون جهادی شهید محسن باقری در دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان به شرح زیر می باشد:

گلایه بنده از بعضی مسئولین و نمایندگان می باشد چرا که بعضی از این نمایندگان به جای اینکه به فکر مردم باشند به فکر منافع شخصی خودشان هستند مردم این استان در درد رنج مشقت به سر می برند.

استان سیستان و بلوچستان با مشکل کم آبی مواجه می باشد با خشکسالی ها اخیر هیج کسب و کاری ندارند بطوریکه مردم روستاهای سیستان و بلوچستان تنها در آمدشان پول یارانه است و تنها با این پول سعی می کنند زنده بمانند حضرت آقا مردم استان ما تنها آرزویشان زنده ماندن هست, مردم استان ما حتی هوا برای تنفس ندارند از این رو از مسئولین گله مندیم چرا که مردم استان از حداقل های زندگی محرومند.

چرا مسئولین از انرژی خورشید بادهای ۱۲۰روزه که به ۳۶۰ روزه تبدیل شده و سواحل مکران و جاذبه های گردشگری غافل اند و اگر کاری هم می کنند با سرعت پایین می باشد.

در آخر از وزیر جهادی دولت وزیر بهداشت بخاطر زحمتشان در استان تشکر ویژه دارم از استاندار استان جناب محبی و نمایندگان دکتر شهریاری ودهمرده تشکر میکنم.

بعد از افطار نیز سرگزی خدمت رهبری رسیدند و در ابتدا از اینکه در وسط جلسه صحبت کردند عذرخواهی کردند.
حضرت آقا در جوابشان فرمودند اصلا اشکالی ندارد شما درد دل مردم را گفتین و فرمودند در کارهایتان موفق باشید . ان شاالله عاقبت به خیر بشوید.

در پایان صحبت‌هایشان انگشتری به آقای ایمان سرگزی از طرف رهبر معظم انقلاب اهدا گردید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46760

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. استان ما و امثال استان ما نیاز به مدیرانی با روحیه جهادی دارن البته پاک دست بودن هم ضروری هست

  2. فقط دکتر دهمرده وشهریاری ؟ پس دکترکیخا که این همه گلوش رو پاره کردوصحبت کردوگفت بخاطرمشکلات مردم سیستان چی؟ لطفا فرق نزاریدهمه محترمند

  3. فرق دکتر کیخای عزیز اینه که به آدم های عوضی بهاء نداده ونمیده باج خواهان رو تحویل نمی گیره. احدی هم به پای سواد و منطقش نمی رسد

  4. لطفا سنگ هیچ کدوم از نمایندگان رو به سینه نزنیدهمه به فکر پرشدن جیب خودشون هستن.از پس گرفتن امضای چندتا از نمایندگان استان در سوال از رئیس جمهورگرفته تا عدم آشنایی نماینده زاهدان به وظایفش و الا ماشالله مشکلات دیگشون

  5. اسم کیخا رو نیار لطفا ک…..