گلایه مردم نیمروز از عدم حضور کاروان سلامت و امید دراین شهرستان

  • کد خبر : 19418
  • ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۹
گلایه مردم نیمروز از عدم حضور کاروان سلامت و امید دراین شهرستان

شهرگندمــــ : از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به نقطه ی عطفی که می توان اشاره نمود اعزام کاروان های سلامت و امید به اقصی نقاط کشور بالاخص مناطق محروم با درایت دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان است. این کاروان ها که با همکاری هلال احمر و بنیاد خیریه و وزارت بهداشت […]

شهرگندمــــ : از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به نقطه ی عطفی که می توان اشاره نمود اعزام کاروان های سلامت و امید به اقصی نقاط کشور بالاخص مناطق محروم با درایت دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان است.

این کاروان ها که با همکاری هلال احمر و بنیاد خیریه و وزارت بهداشت ساماندهی می شود در نقاط محروم کشور مستقر و به درمان رایگان مردم می پردازند.

چندی قبل این کاروان در شهرستان زهک، هامون و در دولت آباد مستقر شد و خدمات شایان ذکری برای مردم آن منطقه صورت گرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

حال جای این سوال پیش می آید چرا این کاروان در شهرستان نیمروز هیچگونه فعالیتی نداشته آیا در این منطقه مردمی مرفع و توانمند وجود داشته و یا نیازی به خدمات خیریه نداشته اند؟!

IMG-20150105-WA0011

یا از طرف مسئولین مربوطه هیچگونه اقدامی صورت نگرفته یا اصلا در ذهن مسئولین مربوطه مشکلات این مردم رنج کشیده که در معرض تازیانه های طوفان و ذره های آن قرار دارند خطور نکرده این کوتاهی ها از کجا نشات می گیرد چه کسی پاسخگوی این مردم صبور است اگر امروز شما بر کرسی های قدرت نشسته اید بدانید که از حضور همین مردم است پس در وظایفتان کوتاهی نکنید که فردای قیامت نمی توانید جوابگوی این مردم باشید.

امید است مسئولین محترم جوابی قانع کننده برای مردم نیمروز داشته باشند که چرا آنها را از مطالبه به حق آنها محروم کرده اند که براستی در جایی که حتی یک درمانگاه شبانه روزی ندارد نیاوردن چنین امکاناتی که دولت در بالا دست در اختیار شان قرار می دهد در نیمروز جای بسی تاسف و کم کاری دارد(خبر نیمروز)

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19418

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام اقای ناجی مردم بدون اطلاعات چیزی نگو و کاسه دا غتر از آش نشو این طرح برای کل سیستان در هامون راه افتاد و باید نیمروزیها اسامی روستاییان را میبردند و روزهای را مشخص میکردند