تاریخ : پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023

تجمع و گلایه مردم بنجار از تعطیلی بانک صادرات این شهر

  • کد خبر : 18721
  • ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۵
تجمع و گلایه مردم بنجار از تعطیلی بانک صادرات این شهر

شهرگندمــــ : بانک صادرات به دلیل کاهش انجام مبادلات پولی در شعبه شهر بنجار این بانک تصمیم برتعطیلی آن گرفته است. جمعی از اهالی شهر بنجار با ارسال نامه ای به شهر گندمـــ خواستار رسیدگی این موضوع از سوی مسئولین شهرستان زابل  و جلوگیری ازتعطیلی این بانک شده اند.   طی تماسی که با نورا […]

شهرگندمــــ : بانک صادرات به دلیل کاهش انجام مبادلات پولی در شعبه شهر بنجار این بانک تصمیم برتعطیلی آن گرفته است.

جمعی از اهالی شهر بنجار با ارسال نامه ای به شهر گندمـــ خواستار رسیدگی این موضوع از سوی مسئولین شهرستان زابل  و جلوگیری ازتعطیلی این بانک شده اند.

 

طی تماسی که با نورا عضو شورای شهر بنجار نیز داشتیم وی ضمن تائید این خبر گفت : از مسئولین محترم درخواست داریم این مساله را رسیدگی فرمایند , زیرا اگر این اتفاق رخ دهد مردم بیش از گذشته ناامید خواهند شد , ما نیز تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا در صورت ماندگاری این بانک در بنجار , با همکاری دیگر عزیزان عضو شورای شهر بنجار و مردم مشکلاتی را که موجب اتخاذ این تصمیم از سوی مسئولین محترم این بانک شده است برطرف نماییم.

 

جمعی از مردم نیز امروز صبح با مراجعه به این شعبه این بانک در شهر بنجار خواستار جلوگیری از عدم تعطیلی آن شدند.

IMG-20150101-WA0003

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=18721

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. بانک صادرات به دلیل کاهش انجام مبادلات پولی تعطیل می گردد
    آیا این بهترین دلیل برای اثبات فقیر بودن مردم و کسبه این شهر نیست. و نباید برای کسبه فقیر شهری که تنها یک بانک را نیز نمی توانند نگه دارند دل سوزاند و مالیتهای شغلی آنها را بخشید و راهکاری اجرائی و سریع برای ایجاد کسب و کارههای صادراتی و تامین نیاز افغانستان از طریق بسترسازی فرهنگی و رشد ایجاد کرد. به کجا می رویم چنین شتابان؟