شهرگندمـــ : امام جمعه موقت زابل گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما وضعیت سوخت در این شهرستان نامناسب است، بر این اساس از مسوولان در خواست داریم سهمیه سوخت مورد نیاز مردم منطقه را تامین کنند. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از ایرنا حجت الاسلام ‘محمود وحیدی راد’ در خطبه های عبادی سیاسی این […]

شهرگندمـــ : امام جمعه موقت زابل گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما وضعیت سوخت در این شهرستان نامناسب است، بر این اساس از مسوولان در خواست داریم سهمیه سوخت مورد نیاز مردم منطقه را تامین کنند.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از ایرنا حجت الاسلام ‘محمود وحیدی راد’ در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه زابل افزود: صف ها طولانی برای دریافت نفت و گاز در این شهرستان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه مردم شایسته بهترین خدمات هستند اظهار داشت: نیاز است مسوولان امکانات را برای مردم فراهم کنند تا زندگی خود را به راحتی ادامه دهند.

خطیب جمعه موقت زابل با تبریک 16 آذر روز دانشجو گفت: آرمان خواهی، استکبارستیزی، کمک به پیشرفت کشور و ارتقای اتحاد ملی از مهمترین ویژگی های دانشجویان است.

وی اضافه کرد: دانشجویان ایرانی در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تا آخرین نفس ایستادگی می کنند.

وحیدی راد با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله دستغیب سومین شهید گفت: این شهید بزرگوار خدمات زیادی را انجام داده و کتاب های زیادی را نوشته است که امروز جوانان با رجوع به آنها درس های زیادی فرا می گیرند 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه