گندمـــ پرس : اگر مسئولان بنیاد شهید توانایی نصب لوح یاد بود قبر شهید انجام را ندارند به خود ما اجازه بدهند تا همانند سنگ قبر وی خودمان این کار را انجام بدهیم و سنگ کنیم.     به گزارش گندمــ پرس خانواده شهید حسین انجام ضمن بیان این مطلب گفتند : متاسفانه بیش از […]

گندمـــ پرس : اگر مسئولان بنیاد شهید توانایی نصب لوح یاد بود قبر شهید انجام را ندارند به خود ما اجازه بدهند تا همانند سنگ قبر وی خودمان این کار را انجام بدهیم و سنگ کنیم.

 

شهید انجام

 

به گزارش گندمــ پرس خانواده شهید حسین انجام ضمن بیان این مطلب گفتند : متاسفانه بیش از ۴ماه از به شهادت رسیدن شهید حسن انجام در شهرستان زهک می گذرد که بنیاد شهید که متولی این امر و مسوول نصب سنگ قبر این شهدا هست از نصب آن شانه خالی کرده است و حتی اجازه نصب سنگ قبر را به خانواده خود شهید نمی دهند.

 

IMG_1734

 

با توجه به تاکید مسئولان در روز تجلیل از خانواده شهدای نیمروز بر نصب این لوح قبر هنوز با گذشت ۴ماه از شهادت این عزیز و حدود یک ماه از درخواست خانواده شهید برای نصب سنگ قبر در بعد از غبار روبی مزار این شهید توسط مسوولان هنوز هیچ گونه کاری صورت نگرفته است و مادر وهمسر شهید انجام از این مسئله بسیار احساس ناراحتی نموده اند و متاسفانه از سوی نیروی انتظامی ارگان محل خدمت این شهید عزیز نیز توجه ای نشده است(خبرنیمروز)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه