شهرگندمــــ : حدود یک سال از این وعده های رئیس جمهور گذشته است اما تاکنون هیچ اتفاقی رخ نداده است. حلیمه عالی ضمن بیان این مطلب در واکنش به عدم تحقق دولتمردان در سیستان گفت : طرح لوله کشی به ۴۶ هزار هکتار از مزارع کشاورزی دشت سیستان با هزینه ۲ هزار و ۲۰۰  میلیارد […]

شهرگندمــــ : حدود یک سال از این وعده های رئیس جمهور گذشته است اما تاکنون هیچ اتفاقی رخ نداده است.

حلیمه عالی ضمن بیان این مطلب در واکنش به عدم تحقق دولتمردان در سیستان گفت : طرح لوله کشی به ۴۶ هزار هکتار از مزارع کشاورزی دشت سیستان با هزینه ۲ هزار و ۲۰۰  میلیارد تومان از مصوبات هیات دولت بود. این پروژه شروع شد اما پیشرفت آن بسیار ناچیز و کند است به طوری که چشم انداز خوبی نمی توان برای آن طی سه سالی که آقای روحانی وعده دادند در نظر گرفت.

IMAGE635332575551202857

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از مهر این نماینده مجلس بااشاره به وعده دیگر دولت در سفر استانی سال گذشته به سیستان گفت: یکی دیگر از مصوبات هیات وزیران پروژه گازرسانی به این استان بود که آقای رئیس جمهور دستور آن را صادر کردند اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده، علیرغم اینکه مصوبه شورای عالی اقتصاد را داریم و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای انجام این پروژه در نظر گرفته شده است اما متاسفانه اجرای آن به فاینانس واگذار شده در حالی که کسی حاضر نمی شود در آن منطقه سرمایه گذاری کند.

وی خاطرنشان کرد: دو ماه گذشته با معاون پارلمانی مناطق آزاد مذاکره کردم که فرمودند آقای رئیس جمهور به آقای ترکان دستور دادند که منطقه آزاد تجاری سیستان را پیگیری کنید و آقای ترکان هم از استاندار خواسته اند که زیرساخت های خود را ارائه دهید اما تا این لحظه هیچ حرکتی صورت نگرفته این در حالی است که مردم منطقه همچنان این محدوده را از سکنه خالی می کنند ولی هیچ اتفاقی برای بهبود وضعیت رخ نداده است.

 

نماینده مردم زابل گفت: آقای نوبخت وعده جذب ۸۷۰ نفر از جوانان این استان که در سال ۹۰ در آزمون استخدامی شرکت کردند، را داد و آنرا ره آورد سفر خود عنوان کردند اما تا این لحظه جوانان این منطقه در حالی به بنده مراجعه می کنند که هیچ جذبی تاکنون صورت نگرفته است.

عالی خاطرنشان کرد: ما همچنان به امید زندگی می کنیم تا شاید تدبیری اندیشه شود و این امید مردم به ناامیدی نرود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه