گندمـــ پرس :یک بانوی سیستانی با ارسال نامه ای به گندمــ پرس از نحوه خدمات رسانی تاکسی بانوان گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این مساله شده است , لازم بذکر است کسانی که دراین نوشتار مورد خطاب قرار گرفته اند می توانند با ارسال جوابیه به این متن پاسخ بگویند.   متن نامه بدین […]

گندمـــ پرس :یک بانوی سیستانی با ارسال نامه ای به گندمــ پرس از نحوه خدمات رسانی تاکسی بانوان گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این مساله شده است , لازم بذکر است کسانی که دراین نوشتار مورد خطاب قرار گرفته اند می توانند با ارسال جوابیه به این متن پاسخ بگویند.

100941659795

 

متن نامه بدین شرح می باشد

باسلام.گلایه ای دارم نسبت به سرویس دهی نامطلوب تاکسی بانوان یا همان1833. ایده ی تاکسی بانوان یک فکر بسیار خوب برای اسایش خانوم های سیستانی  می باشد , ولی عدم نظارت کافی برکار این عزیزان زحمتکش ، باعث ناخرسندی عده ای از همشهریان شده است.

سرویس دهی نامرتب ، کم شدن پاسخگویی در فصل تابستان ، بسنده کردن فعالیت به سرویس دهی مدارس و به وظیفه اصلی خودشان که حمل و نقل بانوان است کم توجهی میکنند ، یا دیده شده است که برخی بعد از اتمام وام هایشان به نوعی تفریحی کار میکنند و باید بدانند که بنزین بیشتری که دریافت میکنند برای خدمت به مردم است . خواهشمندم به این موضوع مهم که با اسایش بانوان شهرمان مرتبط است رسیدگی بفرمایید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه