گلایه بانوان سیستانی از خدمات رسانی تاکسی بانوان(1833)

 • کد خبر : 23896
 • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۶
گلایه بانوان سیستانی از خدمات رسانی تاکسی بانوان(1833)

گندمـــ پرس :یک بانوی سیستانی با ارسال نامه ای به گندمــ پرس از نحوه خدمات رسانی تاکسی بانوان گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این مساله شده است , لازم بذکر است کسانی که دراین نوشتار مورد خطاب قرار گرفته اند می توانند با ارسال جوابیه به این متن پاسخ بگویند.   متن نامه بدین […]

گندمـــ پرس :یک بانوی سیستانی با ارسال نامه ای به گندمــ پرس از نحوه خدمات رسانی تاکسی بانوان گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این مساله شده است , لازم بذکر است کسانی که دراین نوشتار مورد خطاب قرار گرفته اند می توانند با ارسال جوابیه به این متن پاسخ بگویند.

100941659795

 

متن نامه بدین شرح می باشد

باسلام.گلایه ای دارم نسبت به سرویس دهی نامطلوب تاکسی بانوان یا همان1833. ایده ی تاکسی بانوان یک فکر بسیار خوب برای اسایش خانوم های سیستانی  می باشد , ولی عدم نظارت کافی برکار این عزیزان زحمتکش ، باعث ناخرسندی عده ای از همشهریان شده است.

سرویس دهی نامرتب ، کم شدن پاسخگویی در فصل تابستان ، بسنده کردن فعالیت به سرویس دهی مدارس و به وظیفه اصلی خودشان که حمل و نقل بانوان است کم توجهی میکنند ، یا دیده شده است که برخی بعد از اتمام وام هایشان به نوعی تفریحی کار میکنند و باید بدانند که بنزین بیشتری که دریافت میکنند برای خدمت به مردم است . خواهشمندم به این موضوع مهم که با اسایش بانوان شهرمان مرتبط است رسیدگی بفرمایید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23896

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 19در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۹
 1. برخی مواقع تاکسی بی سیم ها که برای بانوان درخواست می شود راننده آقا دارد

 2. چندین نفر رو میشناسم که از ماشینشون فقط به عنوان سرویس مدارس که سود کلانى براشون داره استفاده میکنن,تابستون هم میرن استراحت.

 3. سلام دوستان منم شده که زنگ زدم ولی سرویس خانوم نداشتن باید یک ارگانی روی اینا نظارت درست و حسابی داشته باشه

 4. خانم هاى محترم سرویس بانوان سرویس مدارس میشن و یا عده اى خاص شخصا با خودشون تماس میگیرن و میگن که دنبالشون برن,یعنى چند مشترى خاص دارن که در طى روز همونارو جابجا کنن به غیر از سرویس مدارس بودن.

 5. من هر دفعه زنگ زدم گفتن راننده زن نداریم و براتون راننده آقا میفرستیم! اگه راننده آقا میخواستم که میرفتم سر کوچه و ماشین دربست میکردم!!!!!

 6. همه مردم سیستان میدونن که آژانس ها سهمیه بنزینشون رو در بازار آزاد میفروشن و حداقل خدمت رسانی رو میکنن!و جالب تر اینکه هیچ شخص یا ارگان خاصی هم روی این رفتارشون نظارت نمیکنه!!!من همیشه خودم خانومم رو جابه جا میکنم چون هر دفعه که به 1833 زنگ زدیم گفتن راننده زن نداریم و بجاش راننده آقا میفرستیم!!

 7. من همیشه براى پیدا کردن سرویس خانم براى محل کارم مشکل دارم چون ساعت 2تعطیل میشم قبول نمیکنن,همون سرویس مدارس رو قبول میکنن که 12 کارشون تموم بشه و برن خونشون,لطفا رسیدگى کنید,این خانوماى محترم خیلى راحت طلب هستن,مارو خیلى دچار مشکل کردن.

 8. سلام
  من نفر میشناسم که سرویس مدارس فقط کار میکند
  چرا سرکشی و بازرسی نمی شه

 9. سلام
  ما نمیدونیم هست ولی زنگ میزنیم یا ندارند یا راننده مرد می فرستند
  اصلا هست یا الکی یا شمارش 1833 و 1838 و … نیست
  من تا حالا سوار نشدم لطفا رسیدگی کنید اگه باشه برای ما خانمها راحتر و امنتر

 10. از پارک بانوان که خیری بهمون نرسید و روزی یک بار باد میبرش،حداقل سرویس بانوان رو دریابید چون ……………… …………….. و ما احساس ناامنی میکنیم تو رو به خدا رسیدگی کنید.مردای زابلی برا ناموسشون جون میدادن مگه توی این مسولین مرد پیدا نمیشه؟..

 11. س.مسولین که خودشونو زن و بچه شون رو با ماشین اداره جابجا میکنن کجا به فکر ما مردم معمولى هستن,امیدوارم یک مسئول باغیرت این خبر مهم رو که گندم پرس دلسوز گذاشته رو خونده باشه.

 12. سلام,امیدوارم به این موضوع که واقعا مهمه و کوچکترین حقى هست که خانمها میتونن داشته باشن هرچه سریعتر رسیدگى بشه.

 13. بى خیال بانوان محترم کسى به فکر این مسائا نیست که حلشون کنه خودتون ر

 14. قرار بود از اول این تاکسی ها برای امنیت بیشتر جی پی اس داشته باشه. راحت می تونن چک کنن که کدوم تاکسی در ساعات مختلف شبانه روز تردد داشته یا فقط خدای نکرده بنزین ….
  مشکل از شرکت اصلی هم هست. چون طبق قرارداد رانندگان هر ماه مبلغی رو به شرکت می دهند و حالا یا کار می کنند و پول بیشتری در می آورند یا کار نمی کنند ( از شرکت نشانی درخواست کنندگان تاکسی را نمی گیرند)
  شرکت باید همه تاکسی ها رو ملزم کنه حداقل سه ساعت در روز کار کنن

 15. ببخشید کى باید پاسخگو باشه؟؟؟؟؟؟؟چرا کسى جوابگو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

 16. سلام,تو رو خدا آقاى دهمرده خودتون این مشکل رو پیگیرى کنید من همیشه براى سرویس مدرسه مشکل دارم,الان که تابستون شروع میشه دیگه اصلا سایشون روهم تو شهر نمیبینیم.خانماى سرپرست خانواده هستن که بیکارن ولى این خانمهاى محترم فقط دنبال سود و منفعت خودشون هستن,اونقد موقع مدارس سود میکنن که تابستون همون سرویس ماهانه روهم قبول نمیکنن میگن یکى دونفر نمیصرفه که بیاییم ازخونه بیرون,وقتى دارن پول سرویس رو کامل میگیرن چرا براشون نمیصرفه یه نفر؟؟؟؟؟؟تازه اگه دو نفر یا سه نفر هم بشیم فرقى نمیکنه باید هر کدوم پول سرویسمونو کامل بدیم!!!!