گندمــ پرس : چند روز قبل از بارش باران مطلب ارسالی از اهالی محترم دانشگاه 5 را منتشر کردیم , در آن درخواست از سوی این عزیزان درخواست شده بود که شهرداری به مشکلات این کوچه رسیدگی نماید.       متاسفانه هیچگونه پاسخی از سوی شهرداری زابل دریافت نشد و با بارش باران , […]

گندمــ پرس : چند روز قبل از بارش باران مطلب ارسالی از اهالی محترم دانشگاه 5 را منتشر کردیم , در آن درخواست از سوی این عزیزان درخواست شده بود که شهرداری به مشکلات این کوچه رسیدگی نماید.

 

DSC_2571

 

IMG-20150314-WA0025

 

متاسفانه هیچگونه پاسخی از سوی شهرداری زابل دریافت نشد و با بارش باران , اهالی محترم این کوچه با ارسال نامه و تصویری مجدد , ضمن گلایه از مسئولین شهرداری زابل , از آنان درخواست کرده اند حداقل نیست به همسان سازی این کوچه با خیابانها و کوچه های اطراف اقدام نمایند تا شاید بخشی از مشکلات این اهالی حل شود.

همانطور که در تصاویر نیز بخوبی قابل مشاهده میباشد , اهالی این کوچه دچار سیل هستند و متاسفانه حتی اگر فرض را بر پایین رفتن این آب و خشک شدن آن نیز بدانیم , مشکلات آن پابرجاست و از بین نخواهد رفت.

متاسفانه مشکلات شهر در آستانه نوروز بیش از گذشته شده است و مردم در بسیاری از کوچه و خیابانها با مشکلات اساسی مواجه هستند که می طلبد حداقل عزیزان شهرداری زابل به محلات مذکور مراجعه و از نزدیک مشکلات مردم را مشاهده نمایند , بنظر نمی رسد حل این مشکلات و خواسته های کوچک , که حتی در روستاها نیز اینگونه امکانات فراهم است , کاری سخت , دشوار و هزینه بر باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه